Новая подружка Джокера Панчлайн окажет огромное влияние на Готэм

Нова подружка Джокера Панчлайн збирається серйозно вплинути на Готем-сіті і Бетмена під час майбутньої масованої атаки.

Для тих, хто жадає більше Панчлайн на сторінках Бетмена, ваше бажання скоро здійсниться. Автор Бетмена Джеймс Тайніон IV анонсував майбутню роль нового персонажа в «Joker War», і схоже, що Панчлайн буде набагато значущою фігурою, ніж просто подруга Джокера. Вона матиме неабиякий вплив на Джокера, Бетмена і Готем-Сіті в цілому.

Punchline, створена Тайніоном IV і Хорхе Хіменесом, недавно дебютувала в коміксах як нова подружка Джокера, вбивця, яка стала «повною протилежністю Харлі Квінн». Її перші появи в «Batman # 89» і «Year of the Villain: Hell Arisen # 3» привели до миттєвого продажу всіх коміксів, завдяки чому Панчлайн відразу ж стала зіркою коміксів, що підготувало ґрунт для наступного популярного нового персонажа DC. Проте, не дивлячись на ажіотаж навколо Punchline, про неї все ще практично нічого невідомо. Ми тільки знаємо, що вона зіграє важливу роль в «Joker War» і зустрінеться в бійці з Харлі Квін. Проте, тепер ми знаємо, що Punchline буде більше, ніж просто лиходієм в майбутніх історіях про Бетмена.

Тайніон IV розповів про майбутню сюжетну лінію Панчлайн в своєму блозі. Він попередив, що вона здатна повністю змінити «динаміку масованої атаки Джокера на Готем-сіті і Бетмена». Тайніон IV також згадав походження Панчлайн, яке буде показано в майбутньому спеціальному випуску «Joker 80th Anniversary special», одночасно представивши невеликий арт.

панчлайн против бэтмена

Приємно бачити, що Тайніон IV так захоплений своїм творінням. Чудовий дизайн і історія Панчлайн робить її важливим персонажем, як подружки Джокера, так і найбільшого ворога Бетмена.

11/03/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *