В Киновселенную DC могут добавить подружку Джокера Панчлайн

Оскільки Харлі Квінн в Кіновсесвіті DC все далі віддаляється від Джокера, можливо, прийшов час додати ще одну подругу Клоуна-Принца злочинного світу.

Початкове бачення Девіда Айера щодо розриву відносин між Харлі та Джокером так й не було до кінця реалізовано в «Загоні Самогубців», а повернення Джокера Джареда Лето в нову «Лігу справедливості» може стати ідеальним місцем для появи нової подруги цього лиходія.

Панчлайн увірвалася в світ коміксів DC в квітні 2020 року й швидко стала настільки популярною, що багато хто вважає її краще ніж Харлі Квінн. Вона стала приспішнецею Джокера, розділяючи його схильність до клоунському макіяжу та до спроб перемогти Бетмена. У Джокера дійсно не було підходящого помічника з тих пір, як Харлі перестала бути на його боці, а Клоун-Принц злочинного світу дуже часто потребує допомоги своєї подруги поруч з собою, щоб трохи врівноважити його безумство.

Після провального виходу «Хижих пташок» майбутнє Марго Роббі в Кіновсесвіті DC досить хитке, а поява Панчлайн може допомогти виправити це. Харлі застрягла між двома версіями себе, одна з «Загону Самогубців», яка все ще відчуває деяку прихильність до Джокеру, та версією з «Хижих пташок», яка явно порвала з Джокером та не хоче мати з ним нічого спільного.

Кто сыграет Панчлайн в Киновселенной DC

Поява Панчлайн може вирішити цю проблему, Харлі Квінн зможе рухати далі, а Панчлайн стане подругою Джокера під час його повернення до Кіновсесвіту DC. Що особливо важливо, ті, хто хотів побачити разом диявольський клоунський дует, зможуть бути задоволені, а Харлі залишиться вільною та продовжить роботу у фільмах, в яких більше не братиме участі Джокер. Наприклад продовження «Хижих пташок» або її власний сольний фільм.

Таке рішення має ще одну перевагу, так як дозволить Панчлайн ще більше розкрити себе як персонажа, оскільки через її досить недавню появу в коміксах DC про неї відомо досить мало в порівнянні з іншими персонажами DC.

Але що найбільш важливо, поява Панчлайн запобігла б одній з найбільших повторюваних пасток в історії коміксів про Харлі, коли справа стосується Джокера. Замість того, щоб Харлі поверталася до Джокеру кожен раз, коли різні сценаристи хотіли з’єднати їх разом, їй дадуть більше свободи дій та дозволять розвиватися далі незалежно від її колишнього співучасника.

30/11/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *