Панчлайн смертельно ревнует Джокера к Харли Квинн

Нова подружка Джокера Панчлайн збирається раз і назавжди покінчити з Харлі Квін в новій серії коміксів «Joker War». У новому превью майбутнього коміксу «Batman # 92» ненависть Панчлайн до Харлі виявляється повною мірою, оскільки навіть згадка про Квінн викликає у неї напад смертельної люті.

Дебют Punchline був зустрінутий вкрай позитивно, а всі комікси про холоднокровну і розважливу вбивцю розпродали миттєво.

«Анти-Харлі Квінн» зіграє ключову роль в «Joker War», а її історія походження буде розказана в майбутньому 100-сторінковому коміксі «The Joker 80th Anniversary 100-Page Super Spectacular». Раніше ми вже розповідали, що зустріч з Харлі Квін з Панчлайн стане смертельною, а нові превью ще раз довели наскільки Панчлайн одержима бажанням покінчити з колишньою подружкою Джокера.

У спеціальному превью, опублікованому на офіційній сторінці Instagram DC Comics напередодні «Batman # 92», Панчлайн відвідала одне із старих сховищ Джокера і Харлі.

У той час як вона дістає маленький меч і загрожує комусь, їй дзвонить Джокер, і під час розмови він нагадує їй про те, що завжди потрібно слідувати за «покликом серця». У відповідь Панчлайн повідомляє Джокеру, що один з його клоунів сказав їй, що він скучив по Харлі, побачивши старі речі Квінн, включаючи спільні фотографії з Джокером, в одному зі сховищ, і що вона вбила його і причепила до гігантської мішені. А що б такого більше не було, вона спалила все сховище, разом з усіма речами Харлі.

почему Панчлайн ненавидит Харли Квинн
Панчлайн ненавидит Харли Квинн Панчлайн ревнует Джокера к Харли Квинн почему Панчлайн ревнует Джокера к Харли Квинн почему Панчлайн хочет убить Харли Квинн почему Панчлайн хочет убить Харли Панчлайн хочет убить Харли почему Панчлайн ненавидит Харли Квинн

Може здатися, що Панчлайн просто заздрить Харлі, яка у свій час була дуже близька з Джокером. Але вона просто кипіла від ревнощів і люті, входячи в старе сховище і побачивши речі Харлі. А спогад бідного клоуна про колишню подружку Джокера тільки погіршив почуття Панчлайн.

«Batman # 92» вийде 10 червня 2020 року.

31/05/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *