В Лиге Справедливости Зака Снайдера появится Марсианский Охотник

Актор Гаррі Леннікс опублікував новину в соціальних мережах про те, що Марсіанський Мисливець, роль якого він буде грати, з’явиться в «Лізі Справедливості» Зака Снайдера.

Після відходу режисера Зака Снайдера з «Ліги Справедливості» в 2017 році та його заміни на Джосса Уідон фанати провели успішну кампанію за випуск оригінального фільму Снайдера. Уідон змінив багато чого з того, що спочатку планував Снайдер, й фанати вважали, що Снайдер заслужив шанс довести проект до кінця. Після декількох років боротьби їх бажання збулися, й в березні 2020 на каналі HBO Max вийде «Ліга Справедливості» Зака Снайдера

«Ліга справедливості» Снайдера буде кардинально відрізнятися від версії випущеної в кінотеатрах багато років тому, оскільки в ній будуть інші сюжетні лінії та персонажі. Одним з таких персонажів буде Марсіанський Мисливець Леннікс. У фільмах «Людина зі сталі» та «Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості» Леннікс грав генерала Келвіна Суонвіка. Шанувальники припустили, що Суонвік насправді був членом Ліги справедливості та Марсіанським мисливцем, але тільки після того, як Снайдер представив невикористану розкадровку, це підтвердилося.

Відразу після заяв Леннікса про те, що Снайдер зняв багато нових сцен дял фільму, актор розмістив в соціальних мережах інформацію, що у Марсіанського Мисливця за людьми з’явиться роль в «Лізі Справедливості». Леннікс розмістив зображення, яке натякає на оригінальну розкадровку розкриту Снайдером, таким чином підтвердивши, що він нарешті стане Марсіанським мисливцем. «Нарешті розвіяні всі чутки», – написав у пості Леннікс.

Багато хто вже чекав появи Марсіанського Мисливця в «Лізі Справедливості», але підтвердження Леннікса тільки зробило це очікування ще більш захоплюючим. Оскільки Леннікс був частиною Кіновсесвіту DC з моменту її створення в 2013 році й ще не розкрив весь потенціал свого персонажа, дивно усвідомлювати, що це нарешті станеться. Снайдер з самого спочатку вибрав Леннікса з наміром зробити з нього Марсіанського Мисливця на людей, й через стільки часу фанати побачать в ньому зеленошкірого прибульця.

Імовірно, фанатам доведеться почекати поки «Ліга Справедливості» почне транслюватися на HBO Max, перш ніж вони побачать повністю сформованого Марсіанського Мисливця. Хоча конкретна дата релізу не вказана, Снайдер підтвердив, що фільм вийде в березні, й що це буде міні-серіал з чотирьох частин.

Чи вийдуть всі епізоди відразу, або будуть виходити щотижня, ще належить побачити, але очікування фанатів зараз на рекордно високому рівні. Всього через два місяці початкове бачення Снайдера про Кіновсесвіт DC буде реалізовано.

14/01/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *