Фильм о Черном Адаме будет снят с использованием новейших технологий

Режисер фільму «Чорний Адам» Жауме Кольет-Серра використав передові технології для нового фільму Кіновсесвіту DC, що стало відповідним рішенням для такого могутнього персонажа.

Хоча робота над фільмом велася роками, «Чорний Адам» пережив кілька невдач на шляху до великого екрану. Знімальна група була готова почати виробництво ще в минулому році, але пандемія коронавируса змінила всі плани. «Чорний Адам» потрапив в розробку тільки минулої весни, а зйомки стартували тільки минулого тижня. Через це датою виходу «Чорний Адам» стане липень 2022 року.

Дуейн Джонсон зіграє головного лиходія, який перетворився на антигероя, у фільмі, який, як очікується, торкнеться історії його походження. Подробиці сюжету досі зберігаються в секреті, але очевидно, що в «Чорному Адамі» будуть представлені члени Товариства Справедливості Америки: Атом Руйнівник (Ной Сентінео), Людина-яструб (Елдіс Ходж), Циклон (Квінтесса Суінделл) і Доктор Фейт (Пірс Броснан).

Фильм о Черном Адаме будет снят с камерой в 960 кадров в секунду

Останнє фото від Джонсона на BTS – це його фотографія без сорочки в ефектній позі. Позаду Джонсона видно новітню камеру, яка створить вражаючі кадри для «Чорного Адама». Також Джонсон додав, що оживити персонажа за допомогою передових технологій – це справжній привілей.

«Цей просунутий робот-маніпулятор, який називаеться BOLT, є найшвидшим в світі з високошвидкісною камерою PHANTOM, яка знімає мене з шаленою швидкістю 960 кадрів в секунду (зазвичай фільми знімаються зі швидкістю 24 кадри в секунду)»

Обіцянка передових, складних, крутих і неймовірних кадрів з камерою, яка здатна знімати 960 кадрів в секунду, роблять технічну сторону «Чорного Адама» ще більш вражаючою, ніж це могло бути раніше. У Кольет-Серри повинні бути грандіозні плани щодо візуального стилю фільму. На даний момент ніяких офіційних кадрів з фільму не оприлюднено, але трейлер концепт-арту, випущений минулого літа на DC FanDome, натякнув на красиву естетику.

Однак в своєму пості Джонсон ще раз розрекламував міць Чорного Адама, назвавши його «найбільш нестримної силою у Всесвіті DC або будь-якому з інших Всесвітів». Ця остання фраза могла ставитися до Кіновсесвіту Марвел; Джонсон раніше говорив, що Чорний Адам сильніше всіх у всесвіті супергероїв. Такий грізний і могутній антигерой повинен бути представлений настільки ж вражаючим чином, тому не дивно, що Кольет-Серра придумав нові, передові способи зобразити його на екрані.

13/07/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *