Черная Маска в комиксах намного ужаснее чем в фильме

Лиходій Юена Мак-Грегора на екранах, це лише мала частина того, на що здатний цей лиходій якого тортури роблять щасливими.

Ви всі вже бачили «Хижих пташок»? А хто з вас вже бачив їх двічі? У нас безліч думок і здогадів про персонажів і нюанси фільму, включаючи психопата «Чорну маску». Звичайно, в залежності від того, наскільки ви знайомі з персонажем, одна з ваших думок може звучати так: «Цікаво, наскільки Чорна Маска був близький до персонажу з коміксів?»

Що ж, дорогі читачі, він був страшенно близький! Зазвичай, коли справа доходить до адаптації лиходіїв у фільмах за коміксами, персонажі не часто схожі на свої «паперові» аналоги. Але Юен Мак-Грегор дійсно виконав досить хорошу роботу, максимально наближено зобразивши кримінального авторитета Готем-сіті.

Черная Маска Юэн Макгрегор

У фільмі розповідається, що Роман Сайоніс, справжнє ім’я Чорної Маски, був вигнаний з компанії його сім’ї, Janus Corp. Наскільки ж сильно ви повинні облажатися, щоб вас вигнали з сімейного бізнесу? Особливо коли цей бізнес стосується косметики.

Роман вперше з’явився в коміксі «Batman # 386», де він потопив сімейну імперію, запустивши два революційних косметичних продукту, які в підсумку виявилися жахливими. Першим був макіяж для лиця, в який він вклав всі ресурси компанії. Проблема полягала в тому, що косметика була схожа на продукт, який могла б придумати будь-яка дитина, відповідно вона не була нікому цікава. Звичайно, помилки трапляються, тому Роман перейшов до наступної ідеї – водостійкого макіяжу.

Черная Маска комикс Batman 386

Ми фанати коміксів, а не гуру виробництва косметики, але навіть ми знаємо, що необхідно протестувати продукт перш ніж випускати його на ринок. Мабуть Роман цього не знав. Він запустив в продаж свою водостійку косметику без випробувань, і результати виявилися катастрофічними. Технічно вона була водонепроникною, але при нанесенні викликала сильні опіки обличчя, які спотворювали шкіру до невпізнання. Протягом тижня у Janus Corp було 437 позовів, і компанія була змушена прийняти допомогу Брюса Вейна.

Тому, якщо ви знову вирішите переглянути «Хижих пташок», пам’ятайте про цю невелику передісторію, коли люди говорять про невдачу Романа в його сімейному бізнесі.

Якщо говорити про його характер, то комікси також дадуть нам відповідь на це питання. Роман, врівноважене втілення зрілості, яким він був, одного разу сказився, коли його батьки відмовилися дозволити йому зустрічатися з моделлю, тому він спалив їх сімейний особняк. Трохи надмірна реакція, але подібна поведінка «королеви драми» повністю відповідає поведінці Юена Мак-Грегора на екрані.

комикс Batman 386 Черная Маска

Батьки Романа загинули у вогні, але спогади про них продовжували переслідувати його. Після того, як косметичний бізнес збанкрутував, Роман відвідав їх мавзолей, і тоді його вразило прозріння – він стане кримінальним авторитетом. І щоб переконатися, що його будуть поважати в Готем, він створив свою фірмову чорну маску зі шматочків труни свого батька. Ви напевно пам’ятаєте, що в фільмі Харлі сказала Роману, що у нього проблеми з татом? Ну, тепер ви знаєте, що ці проблеми ще гірше, ніж ми могли припустити. Він буквально носить шматки труни свого батька на обличчі!

Говорячи про «Batman # 386», хочеться звернути увагу на напис на обкладинці. «Божевільніше Джокера! Смертельніше, ніж Ра’с аль Гул! ». Деякі з вас можуть заявити, що це перебільшення і взагалі нісенітниця, але Чорна Маска дійсно один з найнебезпечніших психопатів Готема. Не забули сцену в фільмі, де він вбиває сім’ю, відрізаючи їм обличчя? Або коли він принижує жінку в своєму нічному клубі, тому що вона сміялася?

Нехай це буде попередженням для тих, хто захоче читати далі, але те, що ми збираємося написати, жахливо. У легендарному коміксі «Catwoman» Еда Брубейкера, Роман і Селіна боролися за контроль над околицями Готема в Іст-Енді. Роман хотів правити містом, а Селіна звільнити його. Але Чорна маска ніколи не боровся чесно, тому він викрав сестру Селіни, Меггі, і її чоловіка Брайана. У 2003 році в «Catwoman # 15» Роман садистськи катував їх і насолоджувався кожною хвилиною цього. Але йому цього було недостатньо, щоб змусити Меггі страждати Чорна Маска хотів зламати її розум. Убивши її чоловіка, Роман вирвав його очні яблука і заштовхав їх у горло Меггі.

Черная Маска комикс Catwoman 15

Це жахливо, але самий сумнозвісний вчинок Романа стався в наступному році. Пам’ятаєте сцену в «Хижих птахів», де Роман зв’язав Харлі? У коміксі «Batman: War Games» Чорна Маска прикував Стефані Браун ланцюгами, після чого він продовжував жахливо мучити її, як їй здавалося, цілу вічність, перш ніж відпустити її помирати в клініці Леслі Томкінса.

Але справа не тільки в тому, що Чорна маска вбиває людей. Багато лиходії так роблять. Він дуже часто мучить їх перш ніж вбити. Цей персонаж настільки ж садистський, як і ексцентричний, що робить його одним з найбільш неврівноваженими і непередбачуваних лиходіїв в Готемі.

Черная Маска и Харли Квинн

Харлі Квінн може й трохи божевільна, але в порівнянні з Чорною Маскою вона звичайнісінька дівчина. Багато в чому «Чорна маска» Мак-Грегора був точною адаптацією багатого зіпсованого хлопчини з коміксів, аж до його маски. Якщо ви знову захочете переглянути фільм, пам’ятайте про це. І так, двічі перевірте хто виробляє вашу косметику.

17/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *