что может означать фотография Знака Снайдера для лиги справедливости

Зак Снайдер розкрив приз за фанатський конкурс плакатів Ліги Справедливості «Snyder Cut», а також пов’язані з цим призом важливі наслідки щодо кількох акторів.

Снайдер оголосив конкурс плакатів Ліги Справедливості «Snyder Cut» ще в січні, і за весь час отримав більше 1200 зображень. Снайдер звузив коло можливого переможця до чотирьох фіналістів, арти яких ви можете побачити нижче.

Зняття завіси таємності з самого призу може створити найбільший галас серед всіх його провокаційних фото в соціальній мережі щодо майбутнього фільму.

конкурс зака снайдера победители
конкурс зака снайдера победители

Приз – це хлопавка, яку використовували на знімальному майданчику «Ліги Справедливості», на якій буде повідомлення Снайдера про те, що переможцю буде надана можливість брати участь в будь-якій додатковій зйомці фільму, якщо такі будуть потрібні. З іншого боку є напис «Сцена: дещо круте з Бетменом, Суперменом, Лоїс або Марсіанським мисливцем. Дублі: скільки буде потрібно, щоб вийшло відмінно. Дата: підлягає визначенню».

Найбільше значення має те, що повідомлення на хлопавці вказує на те, що Бен Аффлек, Генрі Кавілл, Емі Адамс і Гаррі Леннікс братимуть участь в будь-яких можливих додаткових зйомках на які посилається Снайдер. Але з огляду на те, що Аффлек, схоже, більше не буде повертатися до ролі Бетмена, і невпевненість в майбутньому Кавілла як Супермена, може означати гіпотетичну можливість повернення цих двох акторів в фільми Снайдера. Додайте Адамса і Леннікс до складу, і повідомлення Снайдера буде сигналізувати про те, що у нього є набагато більше ідей про створення «Снайдеровської Ліги Справедливості», ніж він раніше повідомляв.

какой приз в конкурсе артов зака снайдера

Крім того, повідомлення Снайдера також породжує питання про те, що можуть додати в цих додаткових сценах до фільму. Можна вигадати безліч припущень, але з додаванням Супермена і Лоїс Лейн в список, одним з найвірогідніших може стати те, що запланована смерть останньої від рук Дарксайда. Згадка Бетмена менш зрозуміла, але його додавання в список і публічна підтримка, яку Бен Аффлек продемонстрував під час запуску конкурсу «Snyder Cut», може сигналізувати про те, що з’являться деякі додаткові матеріали які будуть стосуватися Темного лицаря.

У будь-якому випадку, будь-які зйомки обіцяні як приз в «Snyder Cut», будуть розглядатися Warner Bros., а студія досі не оголошувала ніякої інформації щодо цього. Так що світу доведеться почекати, щоб побачити які подальші події очікують «Снайдеровську Лігу Справедливості».

01/03/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *