продолжительность Лиги Справедливости Зака Снайдера

Зак Снайдер оголосив фанатам, що його версія «Ліги Справедливості» може бути навіть триваліше, ніж перша 214-хвилинна версія, яку він обіцяв торік.

Раніше в цьому році було офіційно оголошено про прем’єру «Ліги Справедливості» Зака Снайдера на HBO Max в наступному році, що ознаменувало остаточну перемогу фанатів і самого Зака в кампанії #ReleaseTheSnyderCut. Уже багато розповідали про те, як існуюча «Ліга Справедливості» ганебно змінила початковий підхід Снайдера до фільму, тому глядачі з нетерпінням чекають, коли режисер нарешті отримає шанс реалізувати своє бачення.

Ті, хто стежить за тим як розвивається нова «Ліга Справедливості», знають, що «Снайдер Кат» буде зовсім не схожий на випущений в 2017 році фільм. Одним з ключових відмінностей між ними є тривалість. Warner Bros. хотіли щоб «Ліга Справедливості» 2017 року тривала дві години, але «Снайдер Кат», за існуючою інформацією, триватиме 214 хвилин, тобто 3,5 години.

длина Лиги Справедливости Зака Снайдера

В інтерв’ю Beyond the Trailer Снайдер трохи розповів про статус зйомок нової «Ліги Справедливості» і натякнув, що глядачі отримають досить багато цікавого контенту. Він не вказав точну тривалість фільму, але його версія фільму безумовно не буде короткою:

Раніше я оголошував про тривалість фільму в 214 хвилин … але на поточний момент, з наявними у нас матеріалами, ймовірно цей час збільшиться. Я з нетерпінням чекаю, коли зможу показати матеріал фанатам, які побачать всі ці божевільні і дивовижні сцени.

В даний час невідомо, чи буде «Ліга Справедливості» Зака Снайдера представлена у вигляді одного фільму або телевізійного міні-серіалу, що складається з декількох епізодів. HBO Max відомі своїми серіалами, так що, схоже, що Снайдер схиляється до останнього варіанту. Якщо Зак дійсно задумав серіал, то не дивно, що він триває довше ніж вищезгадані 3,5 години.

21/07/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *