Лига Справедливости Зака Снайдера перепишет историю Киновселенной DC

«Ліга Справедливості» Зака Снайдера отримала шанс зробити повний перезапуск в 2021 році, показавши не лише оригінальне бачення Снайдера, але й змінивши всю стару Лігу Справедливості Кіновсесвіту DC.

Подорож Ліги Справедливості почалася ще в 2013 році, коли Снайдер запустив перший офіційний Кінематографічний Всесвіт Warner Bros. під брендом DC, почавши з «Людини зі сталі». Хоча минув певний час, перш ніж почали з’являтися плани щодо того, про що буде перша фаза фільмів DC, але було ясно, що режисер уже сформував бачення франшизи. Снайдер відкрито заявляв, що у нього є план з п’яти пов’язаних фільмів, які стартували з «Людини зі сталі» і повинні продовжиться у франшизі Ліги справедливості.

Але коли Warner Bros. та Джосс Уідон переглянули бачення його третього фільму Кіновсесвіту DC, це призвело до критичної катастрофи й повного провалу «Ліги Справедливості» 2017 року. Це був не перший випадок коли Warner Bros. встали на шляху Снайдера. У «Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості» студія вирізала майже 30 хвилин фільму.

Провал «Ліги справедливості» 2017 року допоміг створити рух #ReleaseTheSnyderCut, фанати роками вели кампанію за випуск оригінальної версії фільму Снайдера в тому чи іншому форматі. Студія здалася на початку цього року, й Зак Снайдер повідомив, що оригінальний фільм буде випущений на каналі HBO Max в 2021 році.

Лига Справедливости Зака Снайдера изменит историю Киновселенной DC

Снайдер в даний час займається додатковими зйомками, які розбурхали фанатів, так як було оголошено, що в фільмі бере участь Джокер Джареда Лето. Останній раз фанати бачили його в Кіновсесвіті DC в 2016 році в «Загоні Самогубці», який, як і Снайдер Кат, також сильно змінився через втручання Warner Bros. Тому фанатська кампанія ожила в формі #ReleaseTheAyerCut, яка була ключовою частиною початкових планів Кіновсесвіту DC.

Але тепер, коли Лето зможе розкрити свій образ легендарного ворога Бетмена, «Ліга Справедливості» Зака Снайдера стане своєрідним перезапуском всього Кіновсесвіту DC. Це вже не просто данина поваги початковому баченню Снайдера щодо фільму, заснованого на команді супергероїв, а й зміна всього загального Всесвіту в цілому.

2021 стане цікавим роком для Кіновсесвіту DC, оскільки Снайдер Кат нарешті вийде на HBO Max і його побачить весь світ. Хоча після 2017 року фільми DC взяли новий напрямок, схоже, що з’явилося місце для початкової концепції загальної Всесвіту. Крім оригінальної Ліги Справедливості Снайдера, можливо, скоро з’явиться можливість побачити й повну версію «Загону Самогубців» Айера.

24/10/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *