11 вопросов которые остались у зрителей после просмотра Лиги Справедливости

«Ліга справедливості» Зака Снайдера залишила у глядачів безліч питань про майбутні можливі події в Розширеному Всесвіті DC, і ось найбільші з них, на які Кіновсесвіт DC ніколи не відповість.

Після виходу «Людину зі сталі» і зльоту Кінематографічного Всесвіту Marvel, Warner Bros. і DC Films прийняли рішення створити власний загальний Кіновсесвіт. Снайдер був фактично призначений відповідальним за вихід фільмів і планував створити п’ять взаємопов’язаних фільмів, включаючи «Людина зі сталі», «Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості» і три фільми про Лігу справедливості.

Почавши працювати Снайдер зміг створити «Людину зі сталі» з невеликим втручанням з боку студій, і те ж саме можна сказати про «Бетмена проти Супермена: На зорі справедливості». Однак відгуки глядачів після виходу останнього привели до змін внесених в Лігу справедливості. Снайдер переробив свою історію, загальну атмосферу фільму і багато іншого щоб спробувати врахувати вимоги студії, перш ніж в кінцевому підсумку піти з проекту після смерті своєї дочки.

обзор Лига справедливости ​​Снайдера

Версія «Ліги справедливості», яка з’явилася в кінотеатрах в 2017 році, сильно відрізнялася від того, що задумав Снайдер, тому фанати протягом трьох років проводили кампанію за випуск «Ліги справедливості» Зака Снайдера. HBO Max в кінцевому підсумку став домівкою для одного з найбільш обговорюваних фільмів в новітній історії.

Тепер, коли вийшла «Ліга справедливості» Зака Снайдера, фанати зможуть побачити те, що саме планував Снайдер. Чотиригодинний фільм з рейтингом R (17+) змінює характерні риси минулого фільму, включає нових персонажів, іншим співвідношенням сторін і багатьом іншим. Снайдер був непохитний у тому, що він не піде на компроміси студії, коли справа доходить до того, що включає в себе Snyder Cut. У фільмі з’явилося безліч сюжетних ліній і з ними невирішених питань без відповіді.

На жаль для Снайдера і його прихильників, Розширений Всесвіт DC дійсно почав рухатися вперед вже без Снайдера. Персонажі йдуть за сюжетом відмінним від того, що представляв Снайдер, а WB навіть вважає «Лігу Справедливості» 2017 року каноном DC. Це означає, що можна не чекати, що історія Кіновсесвіту DC Зака ​​Снайдера продовжиться після і без того несподіваного випуску «Snyder Cut». Warner Bros. і DC Films не визнають події «Ліги справедливості» Зака ​​Снайдера і не будуть намагатися впровадити сюжетні лінії з фільму в майбутніх проектах. Одже, у нас залишається дуже багато питань.

Чи збереться Ліга справедливості знову?

Соберется ли Лига справедливости снова

Майбутнє Ліги справедливості – це симбіоз Ліги справедливості Зака ​​Снайдера і неясних планів WB щодо того, куди рухається Кіновсесвіт DC. Фінал «Snyder Cut» дав зрозуміти, що Ліга знову об’єднає свої сили щоб зупинити вторгнення Дарксайда. Перша спроба битися з Дарксайдом повинна була показати як Бетмен, Супермен, Флеш, Диво-жінка, Аквамен, Кіборг і, можливо, Зелений Ліхтар, Марсіанський Мисливець і інші билися б з армією Апоколіпсов. Снайдер планував, що вони зазнають невдачі першими, в результаті чого на часовій шкалі «Лицаря Жаху» ( «Batman vs. Superman: Knightmare») з’явився Бетмен, Кіборг, Флеш, Мера, Детстроук і Джокер – останній супротив Дарксайду. Це призвело б до нових пригод Ліги справедливості, показаних в «Ліга справедливості 2» і «Ліга справедливості 3», але що тепер?

У Warner Bros. в даний час немає планів щодо нового фільму про Лігу справедливості, і у багатьох акторів версії Снайдера також невизначене майбутнє. Очікується, що Бен Аффлек останній раз з’явиться у фільмі «Флеш», після чого назавжди перестане грати Бетмена. Рей Фішер бореться з WB і DC через нові зйомки «Ліги справедливості», а майбутнє Генрі Кавілла як Супермена, здається, вже вирішене. Майбутня версія Ліги справедливості на великому екрані може включати тільки Диво-жінку, Аквамена і, можливо, Флеша з більш новими героями, такими як Шазам, Супергерл, Зелений Ліхтар та іншими, які стали популярні завдяки серіалам. Яким би не було майбутнє Кіновсесвіту DC, швидше за все в ній більше не з’являться разом шість перших членів Ліги справедливості.

Що станеться з Кіборгом далі ?

обзор Лига справедливости Зака ​​Снайдера

Як згадувалося раніше, у Кіборга Рея Фішера дуже невизначене майбутнє в Кіновсесвіту DC. Фішер офіційно заявив, що він не буде частиною будь-якого проекту, в якому беруть участь Джефф Джонс, Уолтер Хамада та інші. Спочатку Кіборг повинен був знятися в сольному фільмі та з’явиться у фільмі «Флеш». Його участь в останньому було скасовано через тривалий спір Фішера з WB і DC.

Студія все ще не планується змінювати його роль не дивлячись на вимоги Фішера значно розширити її, а це означає, що час Кіборга в фільмах DC може бути завершено. Це сумно, з огляду на те, що Ліга Справедливості Зака Снайдера розвинула персонажа, і означає, що фанати потенційно ніколи не дізнаються, що станеться з Віктором Стоуном далі.

Чи відбудеться вторгнення Дарксайда?

Произойдет ли вторжение Дарксайда

«Ліга справедливості» Зака Снайдера робить Дарксайда важливим лиходієм та дражнить можливою сутичкою, але фінал лише показує самого правителя Апоколіпса, який планує вторгнутися на Землю. Снайдер планував показати Дарксайда в майбутніх частинах своєї історії для Кіновсесвіту DC, але тепер глядачі будуть гадати, чи з’явиться Дарксайд взагалі. Фільми DC, які не відносяться до Снайдера, не торкалися будь-яких космічних елементів і не натякали на прибуття Нових Богів.

Це може змінитися тільки якщо коли-небудь з’явиться «Нові боги» Ави Дюверней. Навіть якщо цей фільм в якийсь момент буде випущений, історія не буде про вторгнення Дарксайда на Землю. У кращому випадку він позначить лише місце Дарксайда в Кіновсесвіті DC та можливо дозволить йому атакувати планету в майбутніх фільмах.

Що трапилося з Рівнянням Анти-Життя?

Что случилось с Уравнением Анти-Жизни

У Снайдера були великі плани щодо Рівняння Анти-Життя в своїй «Лізі справедливості», але тепер Кіновсесвіт DC, можливо, не повернеться до цього елементу сюжету ніколи. Рівняння Анти-Життя було б тим, завдяки чому Дарксайд поневолив більшу частину Землі, включаючи Супермена і контролю над ним. Він захований на Землі і є основним інструментом, який можуть використовувати деякі лиходії щоб захопити планету. Але оскільки Кіновсесвіт DC розвивається в іншому напрямку, ніж планував Снайдер, ми, можливо, більше не побачимо Рівняння Анти-Життя ніколи.

Чи зміг Детстроук дістатися до Бетмена?

Смог ли Детстроук добраться до Бэтмена

Кінець «Ліги справедливості» Зака ​​Снайдера показав як Детстроук планує вистежити Бетмена. Лекс Лютор сказав Слейду Вілсону, що Брюс Уейн – це Бетмен, і ця інформація повинна була привести безпосередньо до Бетмена Бена Аффлека. Детстроук повинен був стати головним лиходієм фільму, але ця версія сольного проекту Темного лицаря більше не вийде. У той час як «Бетмен» повернеться у Флеші, щодо Детстроука у студії немає ніяких планів. Це означає, що Кіновсесвіт DC, швидше за все, ніколи не відповість, чи дійсно Детстроук переслідував Бетмена і зруйнував життя Брюса Уейна.

Який був план у Лекса Лютора?

Каков был план Лекса Лютора

Лекс Лютор не грає великої ролі в «Лізі справедливості» Зака ​​Снайдера, але він повинен був стати частиною сіквелів Снайдера. Коли він втік з Лікарні Аркхем, «Ліга справедливості» Снайдера дражнила, що у нього попереду великі плани. Те, що відомо про сиквели Ліги справедливості, вказує на те, що Лекс об’єднається з Дарксайдом, але майбутнє персонажа в Кіновсесвіті DC може змінитися, якщо Джессі Айзенберг коли-небудь повернеться. Кіноверсія «Ліги справедливості» 2017 року розкрила бажання Лекса створити команду суперзлодіїв, а оскільки студії вважають версію 2017 року канонічною, така команда можливо ще з’явиться на екранах.

Чому Марсіанський Мисливець на людей так довго переховувався?

Почему Марсианский Охотник на людей так долго скрывался

«Ліга справедливості» Зака Снайдера втілила в життя одну популярну теорію фанатів, в якій говориться, що генерал Суонвік – Марсіанський Мисливець. Розкриття інтригує, особливо в тому, що стосується минулого Суонвіка. Однак одне з найбільших питань, які виникають при цьому, полягає в тому, чому Марсіанський Мисливець на людей вирішив так довго переховуватися. Раніше інопланетянин міг допомогти битися з Зодом або Судним днем.

Версія Снайдера не дає точної відповіді на питання чому Марсіанський Мисливець вирішив весь цей час залишатися в тіні. Якщо версія марсіанського Мисливця у виконанні генерала Суонвіка не повернеться в майбутньому і не візьме на себе більшу роль, малоймовірно, що Кіновсесвіт DC надасть додаткову передісторію цього рішення.

Чи повернеться Марсіанський Мисливець?

Вернется ли Марсианский Охотник

Ще одне питання, яке залишилося у глядачів після «Ліги справедливості» Зака Снайдера, стосується майбутнього Марсіанського Мисливця в Кіновсесвіті DC. Оскільки персонаж з’явився тільки в Снайдеркат, неясно, чи вважатиме ширший Кіновсесвіту DC цього персонажа каноном. Якщо ні, це може означати, що це буде єдине поява Марсіанського Мисливця за людьми. Звичайно, можливо це змінитися в майбутньому, але також можливо, що студії вирішать піти в зовсім іншому напрямку і Марсіанський Мисливець буде повністю перероблений.

Чи вважається, що Кларк Кент мертвий?

Считается ли, что Кларк Кент мертв

Статус Кларка Кента в Кіновсесвіті DC залишається загадкою після «Ліги справедливості» Зака Снайдера. Він був оголошений мертвим у фільмі «Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості» як частина руйнувань, що сталися під час битви з Судним днем. Однак Ліга відродила Супермена у фільмі Снайдера і дала йому другий шанс на життя. Повернення Супермена в Кіновсесвіт DC зрозуміло, але це не скасовує головне питання щодо Кларка Кента.

Кларк не може чудесним чином повернутися з мертвих одночасно з Суперменом, адже люди зможу запідозрити зв’язок між ними. Отже, Кларк Кент все ще технічно мертвий, а Кал-Ела тепер отримає нове ім’я і людське життя? Ліга неодноразово називає Супермена Кларком після його воскресіння, тому секретної особистості Супермена можливо більше не існує. Буде потрібна ще одна поява Супермена Генрі Кавілла, щоб відповісти на це питання.

Чому зовнішність Джокера так сильно змінилася?

Почему внешность Джокера так сильно изменилась

Джокер Джареда Лето повернувся в «Лігу справедливості» Зака Снайдера в самому кінці. Його відданість Бетмену і його союзникам в майбутньому «Лицаря Жаху» («Batman vs. Superman: Knightmare») бачити вкрай дивно, як і бачити наскільки він змінився зовні. Зовнішній вигляд Джокера в «Загоні самогубців» відрізнявся його численними татуюваннями, металевими зубами, зачесаним назад зеленими волоссям та іншим. Однак у Джокера, який з’являється в майбутньому «Knightmare», немає ніяких татуювань.

Фільму не вистачило часу, щоб пояснити відмінності в його зовнішності, і навіть Снайдер не має чіткого пояснення того, що сталося. Оскільки більше не очікується появи Джокера і версії майбутнього з «Лицаря Жаху», Кіновсесвіт DC не зважатиме на цю зміну, навіть якщо Джокер Джареда Лето повернеться в майбутньому проекті студії DC.

Як померла Харлі Квінн?

Как умерла Харли Квинн

Остання загадка, якою дражнить «Ліга Справедливості» Зака Снайдера, – це доля Харлі Квінн. Версія Бетмена з «Лицаря Жаху» («Batman vs. Superman: Knightmare») повідомляє Джокеру, що Харлі Квінн померла у нього на руках, і вона сказала йому, щоб він убив Клоуна-принца злочинного світу. Це похмуре майбутнє для Харлі Квінн дивне, тим більше, що немає ніяких підказок того, як вона померла або хто її вбив.

Бетмен вбив її за причетність до смерті Робіна? Харлі приєдналася до опору проти Дарксайда і померла після спільної місії з Бетменом? Ліга справедливості Зака Снайдера не дає відповіді на ці питання. Але оскільки Харлі Квінн є одним з улюблених персонажів Кіновсесвіту DC, пройде багато часу перш ніж ми побачимо як вона помре в майбутніх проектах студії.

20/03/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *