когда выйдет Лига Справедливости Снайдера

Режисер Ліги справедливості Зак Снайдер підтвердив, що він випустить фільм на HBO Max в березні 2021 року, але точна дата поки невідома.

Після багатьох років боротьби фанатів з Warner Bros. за випуск Снайдер Кат, глядачів нарешті порадують новим фільмом Розширеного Всесвіту DC. Ще в травні, після вечірки після закінчення зйомок «Людина зі сталі», Снайдер повідомив, що Ліга Справедливості Зака Снайдера з’явиться на HBO Max, коли він нарешті отримає можливість реалізувати своє бачення фільму про супергеройську команду.

Конкретна дата релізу ніколи не оголошувалася, але недавно з’явилася інформація, що «Ліга Справедливості» Зака Снайдера вийде протягом першого кварталу наступного року. Можлива дата релізу проекту, здавалося б, звузилася ще більше, коли генеральний директор WarnerMedia Джейсон Кілару написав в своєму блозі, що Снайдер Кат з’явиться на HBO Max «через кілька місяців». Тепер точний місяць підтвердив й сам директор.

Відповідаючи фанату на Vero про роботу Джосса Уідона та «Лігу Справедливості», Снайдер згадав, що прем’єра його «Ліги справедливості» Зака Снайдера відбудеться в березні 2021.

Варто відзначити, що WB та HBO Max не робили ніяких офіційних заяв з цього приводу, але коментарі Снайдера збігаються з тим, що раніше сказав Кілару. Це найбільш реальна дата випуску, згадана для Snyder Cut, оскільки проект був спочатку підтверджений навесні, хоча точна дата досі невідома.

Оскільки на момент написання цієї статті залишилося всього кілька місяців до березня, студія, швидше за все, в найближчому майбутньому представить додатковий матеріал, щоб підняти галас навколо Снайдер Кат та залучити більше передплатників на HBO Max. Будь-які майбутні рекламні матеріали, ймовірно, прояснять інші давні запитання глядачів про «Лігу Справедливості», наприклад, чи буде Snyder Cut мати рейтинг R (17+).

«Ліга Справедливості» Зака Снайдера, безумовно, один з найбільш очікуваних проектів, які з’являться на HBO Max з часів запуску потокового сервісу раніше в цьому році, так що в найближчі пару місяців він, безсумнівно, отримає велику кількість нових передплатників та доходу.

20/12/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *