Персонажи Отряда Самоубийц 2 будут убивать друг друга

Режисер Джеймс Ганн розповів, що персонажі «Загону Самогубців 2» будуть вбивати один одного в сіквелі про команду злодіїв Девіда Айера.

Ганн був призначений на роль режисера сіквела після того, як Девід Ейер зняв перший «Загін Самогубців» в 2016 році. Ганн, який зняв перші два фільми про Вартових Галактики, був звільнений Disney після оприлюднення неполіткоректних твітів.

Warner Bros. відразу ж найняли його для роботи на фільмом. І хоча «Загін самогубців» не стане прямим продовженням, в ньому буде присутне дещо з оригіналу. У першому «Загоні самогубців» фігурували такі знакові персонажі як Харлі Квінн (Марго Роббі), Джокер (Джаред Лето) та Дедшот (Вілл Сміт). Фільм зібрав дуже хороші касові збори, але був сприйнятий досить погано.

Джеймс Ганн прагне змінити це та зберегти популярних персонажів оригіналу, таких як Харлі Квінн та Рік Флег (Юель Кіннаман), але при цьому додати нових акторів, таких як Ідріс Ельба, Джон Сіна та Піт Девідсон. Зйомки сіквела завершилися в лютому цього року, щоб уникнути затримок які могли статися через пандемію коронавіруса.

О чем будет фильм Отряд Самоубийц 2

В інтерв’ю для Empire, Ганн розкрив деякі відмінності його продовження від оригіналу Айера. Режисер розповів в інтерв’ю, що персонажі не тільки намагаються вбити своїх ворогів, але й можуть в кінцевому підсумку вбити один одного. Перший фільм пролив світло на битву між командами, але Ганн розповів, що DC дали йому дозвіл робити практично все, що він захоче:

У «Загоні самогубців» деякі персонажі виявляться хорошими, деякі жахливими. Вони не просто б’ються й кажуть, що збираються вбити один одного, вони насправді будуть вбивати один одного. Ви дійсно здивуєтеся, коли зрозумієте хто буде жити, а хто помре. Мені студія дала повну свободу вбивати кого завгодно.

Шанувальники першої частини, які очікували жорстокого, наповненого до пари лиходіям, сюжету фільму, були неприємно здивовані віковим рейтингом 13+. Ганн, здається, хоче змінити це своїм майбутнім фільмом, який буде мати віковий рейтинг 16+. Фільм виглядає більш серйозним, й, як згадувалося вище, Ганн обіцяє жорстокий хаос, якого фанати чекали від першої частини.

26/10/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *