Шазам нужен Лиге Справедливости больше чем Супермен

Незважаючи на те, що Супермен є більш культовим героєм DC, Шазам може принести велику користь Кіновсесвіту DC як член Ліги Справедливості в більш пізніх частинах.

Нехай Шазам й є одним з найменш відомих персонажів в команді супергероїв DC, фільм з його участь явно досяг успіху в прокаті, зібравши 366 мільйонів доларів та зібрав на подив позитивну реакцію як критиків, так й звичайних глядачів.

Більша частина позитивних відгуків пов’язана з тим як «Шазам!» був представлений глядачам протягом усього фільму. Фактично, герой був магічним альтер его Біллі Бетсона, звичайного хлопчика. Таким чином, замість того щоб миттєво використати свої сили для боротьби за справедливість та благо людства, вперше перетворившись в Шазама Біллі намагається завоювати популярність в Інтернеті та випити пива.

У порівнянні з благородними поривами більшості інших героїв Кіновсесвіту DC, Шазам схожий на ковток свіжого повітря, оскільки еволюція Бетсона від зарозумілого підлітка до героя стає ще більш милою та правдоподібною через більш аморальны моменти які показані у фільмі.

кто лучше Шазам или Супермен

Сказати, що Шазам міг би зіграти більш важливу роль в Лізі Справедливості Кіновсесвіту DC це не приниження Супермена, оскільки він завжди буде знаходити відгук у серцях людей які бачать в ньому оплот моралі та героїзму. Тим не менш, є дві вагомі проблеми з Суперменом в Кіновсесвіты DC з точки зору балансу команди. По-перше, він страждає від тієї ж проблеми, що йкапітан Марвел в КВМ, він настільки сильний, що будь-яка протидія має бути миттєво придушена.

По-друге, існуюча версія Супермена менш життєрадісна та оптимістична ніж його аналог з коміксів. Хоч в цьому й немає нічого поганого щоб зробити героя фільму відмінним від його початкового образу, у випадку з Кіновсесвітом DC це дійсно все ускладнює. Супермен абсолютно не став супергероєм який прагне згуртувати команду, як це робить Капітан Америка в КВМ. Шазам, тим часом, потенційно може усунути обидві ці проблеми, а також згуртувати команду несподіваними способами.

Завдяки тому, що він є підлітком, Бетсон веселіше більшості нинішньої Ліги справедливості. Таким чином, наявність яскравої фігури за рахунок додавання Шазама могло б збалансувати серйозний склад Ліги додавши комендійних нот в фільми. Таким чином Шазам може стати найкращим доповненням до Ліги справедливості Кіновсесвіту DC яку тільки можна уявити.

23/12/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *