В Лиге справедливости 3 сын Супермена стал бы новым Бэтменом

Завершення трилогії Снайдера «Ліга справедливості» мало представити глядачам нового Бетмена, а людиною яка ховається під маскою став би син Супермена.

За словами режисера Зака Снайдера, «Ліга справедливості 3» закінчилася б тим, що син Супермена і Лоїс стали б новим Бетменом. «Ліга справедливості» Зака Снайдера нарешті вийшла на HBO Max з чотирирічним очікуванням фанатів, але фільм ніколи не замислювався як окремий проект і повинен був стати першим в трилогії про Лігу справедливості. Снайдер провів останні кілька тижнів перед випуском фільму в інтерв’ю, розповідаючи про те, що могло б статися в його запланованих сиквелах.

У «Лізі справедливості 2» команда повинна була протистояти Легіону Долі, закінчуючись тим, що Дарксайд вбиває Лоїс Лейн, а Супермен поступається рівнянню Анти-Життя, створюючи майбутнє «Лицаря Жаху», яке нам показали в «Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості» і «Лізі справедливості» Зака ​​Снайдера. Третій фільм показав би вторгнення Нових Богів на Землю, а події відбувалися б у майбутньому «Лицаря Жаху». Снайдер навіть повідомив, що третій фільм закінчиться смертю Бетмена, але тепер фанати дізналися, що з’явився б ще один Бетмен.

сын Супермена должен был стать новым Бэтменом

В інтерв’ю Vanity Fair Зак Снайдер розповів, що план полягав у тому, щоб син Кларка Кента і Лоїс Лейн прийняв на себе роль Бетмена. Дитину звали б Брюс Кент, і він не мав би ніяких батьківських здібностей. Сцена буде відбуватися в одну мить, в майбутньому, коли Кларк і Лоїс приведуть свого сина в знайоме глядачам місце і попросять його надіти костюм Темного лицаря. Снайдер сказав:

Це повинен був бути син Лоїс і Супермена … Двадцять років по тому, в річницю смерті Бетмена, вони ведуть юного Брюса Кента в Бет-печеру і кажуть: «Твій дядько Брюс пишався б, якби ти зробив це».

Це, схоже, змінює початковий намір Снайдера, згідно з яким новим Бетменом стала б дитина Брюса Уейна, а не Кларка Кента. Початковий план передбачав, що Брюс Уейн і Лоїс Лейн почнуть романтичні відносини після смерті Супермена, і ще більше ускладнили б почуття Брюса з приводу воскресіння Супермена з мертвих. Warner Bros. не зацікавилися цим розвитком, і від нього відмовилися, незважаючи на те, що ідея про те, що у Бетмена буде син, є популярною подією в коміксах.

Кінцівка, яку хотів зробити Снайдер, має ту ж атмосферу, що і кінець «Темний лицар: Відродження легенди», в якому персонаж Джозефа Гордона Левітта, Робін (Джон Блейк), знаходить Бет-печеру після того, як Брюс Уейн покинув Готем-сіті , причому фінал має на увазі, що Блейк стане новим захисником Готема. Бетмен – символ, який переживе будь-яку людину.

22/03/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *