Из скольки частей состоит Лига Справедливости Зака Снайдера

«Ліга Справедливості» Зака Снайдера нарешті вийшла, і її можна дивитися або за один чотиригодинний візит, або розбити на більш короткі глави.

Спочатку Снайдер планував випустити фільм як міні-серіал, що складається з декількох частин, але пізніше ці плани були змінені щоб перетворити картину в повноцінний фільм. В даний час у студії немає офіційних планів з випуску більшої кількості фільмів DC знятих Снайдером, але є багато нового контенту, який фанати можуть побачити в «Snyder Cut».

«Ліга справедливості» Зака ​​Снайдера, тривалістю трохи більше чотирьох годин, є одним з наймасштабніших фільмів про супергероїв коли-небудь створених, за тривалістю конкуруючи навіть з розширеними випусками Пітера Джексона «Володар кілець». Випуск повної версії фільму Снайдера в кінотеатрах був би неможливий, враховуючи його масштаб, тому дуже добре, що фільм потрапив на більш відповідну платформу, таку як HBO Max, де фанати можуть робити паузу, перериватися і дивитися як сага про супергероїв розгортається коли їм зручно.

Сколько глав в Лиге Справедливости Зака ​​Снайдера

З цією метою «Ліга Справедливості» Снайдера була розбита на шість глав і епілог, даючи глядачам офіційне керівництво по тому, де кращі зупиняти перегляд фільму. Глави названі по порядку: «Не розраховуй на це, Бетмен», «Епоха героїв», «Кохана мати, улюблений син», «Машина змін», «Всі королівські коні» та «Щось темніше». Епілог називається «Двічі батько».

Глави допомагають розділити фільм на ключові розповідні частини, такі як створення Ліги Справедливості, спогади про першу атаку Ларксайда на Землю і постапокаліптичний епізод «Лицаря Жаху» («Batman vs. Superman: Knightmare»). Для тих, хто не наважується присвятити фільму 4 години вільного часу за один раз, такий поділ має бути вельми до речі.

Багато що з цього нового контенту в версії Снайдера створює сюжетні лінії сіквелів, які, на жаль, можуть ніколи не побачити світло. Дарксайд, наприклад, здебільшого залишається загрозою в новій версії фільму, а не головним антагоністом. За словами самого Снайдера, майбутнє з «Лицаря жаху» також багато в чому перейшло б в «Лігу справедливості 2», і велика частина подальшого фільму повинна була розгортатися в постапокаліпсісі.

Скільки глав в «Лізі Справедливості» Зака Снайдера

  • Глава 1 – «Не розраховуй на це, Бетмен»
  • Глава 2 – «Епоха героїв»
  • Глава 3 – «Кохана мати, улюблений син»
  • Глава 4 – «Машина змін»
  • Глава 5 – «Всі королівські коні»
  • Глава 6 – «Щось темніше»
  • Епілог – «Двічі батько»
21/03/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *