В фильме Бэтмен от Бена Аффлека должны были появиться Бэтгерл и Детстроук

Актор, який зіграв Детстроука в «Лізі Справедливості», Джо Манганьелло, расскзаал, що фільм Бена Аффлека про Бетмена включав би в себе Бетдівчину, яка повинна була битися з Слейдом Вілсоном.

Після приєднання до Розширеного Всесвіту DC в ролі Бетмена, Бен Аффлек мав зняти власний сольний фільм. За планом Аффлен писав би сценарій, став би режисером, продюсером і зіграв головну роль у фільмі, але Аффлек прийняв рішення покинути проект. Незважаючи на те, що нові фільм Метта Рівза з Робертом Паттінсоном у головній ролі викликає великий інтерес, багато фанатів все ще хочуть щоб «Бетмен» Аффлека вийшов.

Хоч сюжет «Бетмена» від Бена Аффлека і не розголошувався, за останні кілька місяців з’явилося трохи інформації щодо фільму. Найвідомішим сюжетним поворотом фільму Аффлека була поява Слейда Вілсона, також відомого як Детстроук, в ролі головного лиходія. Джо Манганьелло дебютував в «Лізі справедливості», а тепер в «Лізі справедливості» Зака ​​Снайдера показали оригінальну версію цієї сцени. Зустріч Детстроука з Лексом Лютором дозволила Слейду дізнатися, що Брюс Уейн це Бетмен. Сюжет фільму «Бетмен» від Бена Аффлека повинен був бути заснований навколо Детсроука, який намагається зруйнувати життя Брюса і його оточення.

В фильме Бэтмен от Бена Аффлека должны были появиться Бэтгерл

Джо Манганьелло недавно з’явився в підкасті ComicBook Nation і розповів про плани Бена Аффлека про «Бетмена». Манганьелло повідомив, що Бетдівчина повинна була з’явитися у фільмі. Це призвело б до того, що Детстроук повинен був битися з нею, коли вона прийшла на допомогу Бетмену.

Це було схоже на велику колосальну бійку. Я думаю … Бетдівчина вирішила спробувати допомогти Брюсу, тому що Детстроук настільки швидкий, що може передбачити руху Брюса. І в Готем-сіті сталася б грандіозна битва, після якої Бетмен б боявся Детстроука, тому що зрозумів, що зустрів когось, хто може його здолати. І це призвело б до вирішальної битви на вулицях Готема в кінці фільму.

Ідея появи Бетдівчини в «Бетмені» мало стати унікально особливістю фільму Аффлека і планів на майбутнє Кіновсесвіту DC. Аффлек ніколи не говорив про те, що в його фільмі з’являться інші члени Сім’ї Бетмена. Його Бетмен вже втратив одну близьку людину, коли Джокер убив Робіна в минулому, тому поява Бетдівчини могло бути способою для Брюса задуматися про свої минулі помилки.

Також варто відзначити, що фільм про Бетдівчину зараз знаходиться в розробці, але WB і DC не починати працювати над цим проектом до тих пір, поки Аффлек не пішов з поста режисера і сценариста «Бетмена». Це може вказувати на те, що фільм почав розвиватися тільки після того, як Бетдівчина перестала бути пов’язана з історією Бетмена.

27/03/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *