Откуда у Бэтмена появился Бэт-танк

Сцена за участю Бетмена в схожому на танк Бетмобілі здивувала глядачів, оскільки подібна техніка не з’являлася ні в одному з попередніх рекламних роликів фільму.

З випуском нового трейлера «Ліги справедливості» Зака Снайдера глядачі були здивовані побачивши танкоподобний Бетмобіль, з самого початку не згаданий в першому тізері або будь-яких інших попередніх рекламних акціях або фото зі зйомок. Масивний броньований автомобіль відповідає більш похмурій і серйозній атмосфері. А з огляду на більш як 3 години нових метаріалов у фільмі, цей новий автомобіль може стати одним з багатьох сюрпризів Снайдера.

Це не перший раз коли у фільмах Бетмен використовує воєнізоване обладнання на вулицях Готема. Культовий бетмобіль для боротьби зі злочинністю на протязі багатьох років вплинув на ряд коміксів і фільмів, що пояснюють його зовнішній вигляд. Одним з найбільш яскравих прикладів є «Бетмен: Початок», де був показаний прототип військової позашляхової машини, відомої як «тумблер». Будучи схожим на Бетмобіль з «Бетмена» 1989 року, він мав встановлені кулемети, хоч і був побудований на базі Chevrolet Impala. Однак новий Бет-танк, схоже, надихався коміксом Френка Міллера 1986 року «Повернення Темного лицаря».

При більш уважному розгляді кадру і оточення видно зруйновані будівлі і будівельний майданчик з прожекторами, екскаватором та іншим обладнанням, яке може бути частиною «Ліги справедливості» Зака ​​Снайдера. Той факт, що костюм Бетмена більше схожий на костюм з «Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості», ніж на все, що він носить в «Лізі справедливості», передбачає, що це може бути сцена з Бетменом, коли він розкопує руїни після смерті Супермена і Судного дня на острові Страйкера, а не якийсь епічний танковий бій.

описание бэт-танка Бэтмена

Зак Снайдер надихався коміксом «Повернення Темного лицаря», а масивна броня, яку носить Бетмен, в «Бетмена проти Супермена: На зорі справедливості» також черпає натхнення з коміксів Френка Міллера, як і бойова хореографія зіткнень між Бетменом і Суперменом. За допомогою Бет-танка Снайдер як би заявив, що Бетмен у виконанні Бена Аффлека буде як і раніше сильно спиратися на бачення Міллера про персонажа.

Оскільки майбутній фільм також обіцяє пролити світло на загадкову сцену «Лицаря Жаху» («Batman vs. Superman: Knightmare»), такий грандіозний транспортний засіб, здається, буде дійсно доречним, а також послужить тимчасовим заходом проти того, що Бетмен вважає катастрофічним, але чого можна уникнути.

«Ліга справедливості» Зака Снайдера отримала унікальну можливість спостерігати за реакцією на першу версію фільму і внести відповідні корективи. Любов Снайдера до елементів коміксу «Повернення Темного лицаря» буде відображатися і в майбутніх проектах, адже дія «Загону самогубців» відбувається на острові, який в цьому коміксі відвідав Супермен. Це говорить про те, що в «Лізі Справедливості» Зака Снайдера, яка вийде 18 березня 2021 року, мілітаризований Бетмен може бути лише верхівкою айсберга.

18/02/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *