В Шазам 2 покажут супергероев из Семьи Шазам

За словами режисера «Шазам!» Девіда Сендберга, у фільмі «Шазам: Лють богів» повернеться Сім’я Шазам і познайомить глядачів з ще більшою кількістю супергероїв.

Warner Bros. та DC Films часто піддавалися критиці в перші етапи появи Розширеного Всесвіту DC за похмурі фільми, але «Шазам!» став чимось зовсім іншим. Фільм 2019 року володів веселим та комедійним тоном відповідним підлітку, який за бажанням перетворювався в дорослого супергероя. Проте, Біллі Бетсон став не єдиною дитиною яка отримала суперсили у фільмі, в кінці «Шазам!» глядачі побачили зародження Сім’ї Шазам.

Шазам та його супергеройські прийомні брати та сестри планують повернутися в сиквелі, який недавно отримав офіційну назву – «Шазам: Лють богів». Досить важко передбачити що покажуть в наступному фільмі, оскільки учасники не поспішають розповідати подробиць сюжету фільму, який вийде не раніше 2022 року. Але це не зупинило фанатів від бажання дізнатися більше, особливо щодо того, якою може бути роль Сім’ї Шазам.

Під час DC FanDome актори та знімальна група «Шазам!» відповідала на питання фанатів, та одне запитання, адресоване режисерові Девіду Сендбергу, допомогло дати деякі відповіді. На питання чи буде Сім’я Шазам відігравати важливу роль в «Шазам! 2», він відповів:

Безперечно. Тепер вони всі супергерої. Вся сім’я отримала надздібності. І ми нарешті побачимо їх у всій красі. Раніше ми тільки мигцем бачили їх в першому фільмі, так що вам варто чекати, що буде далі.

дата выхода Шазам 2

Повернення Сім’ї Шазам в «Шазам! 2» має означати, що всі дорослі актори, які зіграли ці ролі, повинні повернутися. У першому фільмі Мішель Борт зіграла Мері Бромфілд, Міган Гуд зіграла Дарлен Дадлі, Росс Батлер зіграв Юджина Чоя, Адам Броуді зіграв Фреді Фрімена, а Ді Джей Котрона грає Педро Пенья. У коміксах Мері та Фредді є двома найбільш відомими членами Сім’ї Шазам та можуть грати в сіквелі більш важливі ролі ніж інші.

Тепер, коли підтверджено, що Сім’я Шазам повернеться в «Шазам: Лють богів» в більшому складі, фанати повинні бути в захваті від можливостей, які це дає фільму. Замість одного головного героя в першій частині, «Шазам! 2» матиме як мінімум п’ять ключових персонажів, яких можна буде використовувати і в майбутніх проектах.

14/09/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *