дата выхода шазам 2

Зірка «Шазам 2» Захарі Леві відсвяткував річницю виходу «Шазам», розповівши, як він схвильований і радий знову зіграти супергероя.

«Шазам» вийшов рік тому і показав, що в Кіновсесвіті DC є місце і жартівливим фільмам. У центрі уваги сюжету виявився популярний персонаж коміксів DC Біллі Бетсон/Шазам, фільм розповідає історію хлопчика, який перетворюється на супергероя, якого грає Леві. Фільм отримав хороші відгуки критиків і був успішним у прокаті, що призвело до анонсування «Шазам 2» в грудні 2019 року. Незабаром після виходу першого фільму багато хто припускав, що він отримає продовження, тим більше що персонаж ще не зустрів свого заклятого ворога Чорного Адама.

На щастя, фільм «Чорний Адам» з Дуейном Джонсон вже знаходиться в розробці і вийде перед «Шазам 2». Цей фільм представить аудиторії Чорного Адама в його власному сольному фільмі. Це означає, що Леві не з’явиться в ролі Шазама в цьому фільмі, а двоє супергероїв зустрінуться пізніше, за умови, що фільм «Чорний Адам» буде успішним. Леві недавно розповів про можливу зустріч Шазама і Чорного Адама, сказавши, що він сподівається, що вони «переплюнуть всі епічні битви Капітана Марвел і Капітана Америка, коли Шазам зустрінеться з Чорним Адамом».

На цьому тижні Леві відсвяткував річницю виходу «Шазам» в своєму Instagram. Він запостив фотографію себе в ролі супергероя, додавши текст в якому згадувалося як він вдячний за цю роль. Леві також поділився, що до біса радий повернутися в Кіновсесвіт DC. Правда фанатам доведеться почекати ще деякий час, оскільки режисер «Шазам 2» Девід Ф. Сандберг недавно заявив, що зйомки затримуються через коронавірус.

«Шазам 2» і «Чорний Адам» далеко не єдині фільми в майбутніх планах по розширенню Кіновсесвіту DC. Шанувальників також чекає «Диво-жінка: 1984», яку нещодавно перенесли з червня 2020 року на серпень. Затримки можуть також торкнутися і «Бетмена» Метта Рівза, який повинен вийти в 2021 році. Коронавірус може навіть торкнутися нового «Загона Самогубців» в якому фанати побачать, як Джеймс Ганн переосмислить популярну франшизу.

06/04/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *