Как работают порталы Степного Волка в Лиге Справедливости

Степовий Вовк, один з Нових богів Апоколіпса показаних в «Лізі Справедливості» Зака Снайдер, подорожує в нашому світі за допомогою порталів, Boom Tubes, використовуючи силу Материнських Кубів.

Логічно, що у Степового Вовка є надприродні здібності, наприклад надсила, яка допомогла йому перемогти Диво-жінку і Бетмена, але у фільмі зовсім не описується як працюють його портали, які переміщують Степового Вовка завжди куди потрібно. Однак подібна технологія не нова в DC і не повністю створена Заком Снайдером. Телепортаційні тунелі, Boom Tubes, це червоточини для міжзоряних подорожей, перенесені з коміксів DC.

Коли Джек Кірбі створив Нових Богів для коміксів DC, він створив технологію, за допомогою якої майже всемогутні мешканці Нового Генезису і Апоколіпса могли не тільки швидко переміщатися між своїми світами, але й в інші світи в межах Мультивсесвіту DC. Телепортаційні тунелі, Boom Tubes, працюють аналогічно червоточинам в тому сенсі, що вони миттєво переносять пасажирів не обмежуючись простором і часом і не завдаючи їм шкоди. Хоча зображення телепортаційних тунелів Снайдером має візуальну схожість з тяговими променями з «Зоряних воєн», вони у фільмі мають прямий зв’язок з Материнськими Кубами, аналогічто того як це зроблено в коміксах.

Как работают порталы Степного Волка в Лиге Справедливости Снайдера

У деяких коміксах DC за участю Нових Богів, Материнські Куби володіють й іншими важливими властивостями, вони служать батареями або джерелами живлення для телепортаційних тунелів. Відповідно до коміксів, Материнські Куби в «Лізі Справедливості» Зака ​​Снайдера діють як ключі, що відкривають двері Степовому Вовкові, який вперше приходить на Землю вторгаючись в Теміскіру з натовпом парадемонов щоб забрати Материнський куб який охороняється амазонками. Як Новий Бог, Степовий Вовк може використовувати такий транспорт, але саме Материнські Куби, а не сам Степовий Вовк, активують його портали.

Де б він не з’являвся через ці портали протягом усієх «Ліги Справедливості» Снайдера, він завжди з’являється поруч з Материнськими Кубами. У сховищі Теміскіри знаходиться один, другий зберігається в Атлантиді, коли він там з’являється, а третій, який носить Кіборг, не тільки викликає парадемонів Степового Вовка, але також, разом з першими двома, може відкривати портали. Степовий Вовк не здатний використовувати силу порталів без Материнського Куба.

У той час як в Кіновсесвіті DC Материнські Куби існували на Землі в стані спокою протягом тисячоліть, залишені там багато століть назад після того як Дарксайд був переможений Аресом, була вагома причина чому вони не закликали жодного з Нових Богів до подій «Ліги Справедливості». Присутність Супермена на Землі було гарантією безпеки. Сили кріптонцая й віри в нього людей було досить, щоб захиститися від Материнських Кубів, які намагалися викликати Степового Вовка, або навіть Дарксайда. Але все змінилося коли Супермен був убитий в кінці «Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості».

У той час як Материнські Куби мають безліч таємничих можливостей, включаючи перетворення Віктора Стоуна в Кіборга, їх здатність формувати телепортаційні тунелі для Степового Вовка є дуже важливим доповненням до сюжету «Ліги Справедливості». Без Материнських Кубів Степовий Вовк був би обмежений набагато менш швидкими засобами пересування, що зробило б його місію з об’єднання Кубів набагато більш складним завданням. На щастя для «Ліги Справедливості» і самої Землі, Материнський Куб також був здатний воскресити Супермена.

27/03/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *