сюжет Лига Справедливости 2 и Лига справедливости 3 от Зака Снайдера

«Ліга Справедливості» Зака Снайдера продовжує історію Бетмена Бена Аффлека, а тепер ми дізналися як Ліга справедливості 2 і 3 завершили б його історію.

«Снайдер Кат» нарешті була випущена на HBO Max і інших потокових платформах по всьому світу. Фільм радикально відрізнявся від свого аналога 2017 року і показав захоплюючий фінал, щодо якого у багатьох виникло багато питань, що було б далі в історії Снайдера. Голова Warner Bros. Енн Сарнофф заявила, що не буде ніяких додаткових фільмів з плану Снайдера по Кіновсесвіту DC, але є інформація про те, що він планував зробити.

Початковий план Снайдера щодо сюжетів «Ліга справедливості 2» і «Ліга справедливості 3» нещодавно з’явився в мережі в матеріалах, які деталізували основний сюжет передбачуваної франшизи Снайдера з п’яти фільмів. Слід підкреслити, що окремі елементи цього плану вже застаріли через зміни, внесені в «Лігу справедливості», але Снайдер говорить, що їх всі ще можна розглядати як загальний огляд історії. Саме ці матеріал дають можливість поглянути на те, якими повинні були бути сиквели «Ліги справедливості».

Як і його товариші по Лізі справедливості, Бетмен Бена Аффлека зіграв би велику роль в п’ятисерійній історії Снайдера, до того ж Аффлек зняв би окремий фільм про Бетмена перед тим як покінчити з Кіновсесвітом DC. З версією Снайдера, яка реалізувала задуманий сюжет аж до третьої частини, нам залишалося тільки гадати, чи будут коли-небудь озвучені інші плани, а питань після перегляду фільму було більше ніж відповідей. Але тепер ми вам розповімо, як повинна була розвиватися історія Бетмена у фільмі Аффлека про Бетмена і в двох сиквелах «Ліги Справедливості».

Пояснення історії Бетмена в «Лізі Справедливості» Зака Снайдера

Объяснение истории Бэтмена в «Лиге Справедливости» Зака Снайдера

Якщо історія Брюса Уейна в «Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості» була про його спуск в більш жорстокий спосіб мислення, його параної з приводу того, ким може стати Супермен, і його повернення до того, щоб в кінці стати справжнім героєм, то його арка в «Снайдер Кат» показала як Брюс не тільки повністю прийняв більш героїчний образ, а й став лідером проти загрози, що насувається. Для порівняння, театральна версія Уідона змусила Брюса піти по дорозі жалю і обтяження своєю провиною за дії в «Бетмена проти Супермена».

У фільмі Снайдера вина Бетмена все ще присутня, але він також не дозволяє їй затьмарювати його рішення. Керуючись обіцянкою, яку він дав над могилою Супермена, Бетмен знову перетворюється в розумного і впевненого героя, яким він повинен бути в своїх зусиллях по формуванню Ліги справедливості. Крім того, рішення повернути Супермена за допомогою Материнського Куба – це те, про що в Лізі досі ведуться суперечки, але в кінцевому підсумку вони приходять до одностайної думки, при цьому Брюс і Ліга приймають всі наслідки того, що Степовий Вовк буде попереджений про пробудженні Куба.

Відносини Бетмена з Суперменом також змінюються на довіру, коли Бетмен повірив в героя, яким є Супермен, і його віра в те, що воскреслий Людина зі сталі прийде в себе і приєднається до Ліги, щоб перемогти Степового Вовка, підтверджується. Фільм закінчується тим, що Брюс переживає ще одне бачення майбутнього «Лицаря Жаху», і його зустрічає Марсіанський Мисливець в його будиночку біля озера, який обіцяє допомогти в битві проти вторгнення Дарксайда на Землю.

Як Снайдер планував розвинути історію Бетмена в «Лізі справедливості 2»

Как Снайдер планировал развить историю Бэтмена в Лиге справедливости 2

Слідом за «Лігою справедливості», історія Брюса Уейна повинна була продовжитися в скасованому сольному фільмі Бена Аффлека про Бетмена, який був анонсований у фінальній сцені фільму Снайдера за допомогою зустрічі Лекса Лютора з Детстроуком, який дізнається, що Брюс Уейн це Бетмен. Згідно Джо Манганьелло, фільм Аффлека мав би стати чимось схожим на трилер Майкла Дугласа «Гра», в якому Слейд Вілсон планомірно руйнував би життя Брюса, а також включав бойові сцени між Бетменом і Детстроуком. Після цього Бетмена знову мав би з’явитися в «Лізі справедливості 2», де відбулися б події майбутнього «Лицаря Жаху».

«Ліга справедливості 2» була заснована на завоюванні Дарксайдом Землі і попаданні Супермена під його контроль через Рівняння Анти-Життя. За допомогою деяких вижили союзників, зокрема Кіборга, Флеша, Детстроука, Мери і Джокера, як видно з фіналу Снайдера, Бетмен розробив план по крадіжці одного з Материнських Кубів у Дарксайд, щоб побудувати Космічну бігову доріжку. Потім Баррі Аллена відправили б назад у часі, щоб зупинити вбивство Дарксайда Лоїс Лейн, ключова подія в минулому, яка зробила емоційно зломленого Супермена сприйнятливим до Рівнянню Анти-Життя.

На початковому етапі планування Лоїс і Брюс повинні були зблизитися після смерті Супермена і зачати дитину, але цей сюжет практично відразу був переписаний, і Кларк став батьком. Створення Лексом Лютор Легіону Долі також було частиною ранньої фази плану. У будь-якому випадку, зміна Баррі часової шкали дало Супермену можливість відбити атаку Дарксайда і підготувати грунт для «Ліги справедливості 3».

Як закінчилася історія Бетмена в «Лізі Справедливості 3» Зака Снайдера

Как закончилась история Бэтмена в Лиге Справедливости 3 Зака Снайдера

Як заключна глава історії Снайдера з п’яти фільмів, «Ліга справедливості 3» повинна була зосередитися на фінальному протистоянні Ліги з Дарксайдом і силами Апоколіпса. Як задумано Снайдером, Аквамен і Диво-Жінка повинні були залучити Атлантиду і Теміскіру до битви з Дарксайдом, в той час як армії людства також приєдналися б до битви. Це було зроблено з метою створення сучасної версії епізоду з минулим, який зображує перше вторгнення Дарксайда на Землю, коли Ліга Справедливості, армії людей, Атлантида і Теміскіра об’єднали свої сили, щоб врятувати світ від Апоколіпса.

Арка Бетмена завершилася б в «Лізі Справедливості 3», коли Темний лицар пожертвував собою в битві проти Дарксайда рятуючи Лоїс. Потім Лоїс і Кларк вшанують свого полеглого товариша, назвавши свого сина Брюсом Кентом, і хоча Снайдер заявив, що він не успадкував бі жодну з кріптонських здібностей Кларка, він, тим не менше, сам став би героєм. Через роки після жертви Бетмена, Брюсу Кенту буде показана Бет-печера, а спадщина Брюса Уейна як героя буде продовжено сином Лоїс і Кларка, який став новим Бетменом.

24/03/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *