цикл из 5 фильмов дк снайдера

Будь який фанат DC пам’ятає про катастрофічний провал першої частини «Ліги Справедливості». Заку Снайдеру довелося покинути проект в самий розпал зйомок, а Джосс Уідон завершив фільм замість нього. В результаті чого деякі інсайдери назвали цей фільм «Проект Франкенштейна», так як фільм вийшов незрозумілою сумішшю стилів і підходів різних режисерів.

За словами Снайдера, його плани по створенню «Ліги Справедливості» і інших фільмів DC виглядали зовсім інакше. Режисер поділився цим в одному з інтерв’ю, коли розповідав про «Лігу Справедливості» і про те, як повинен виглядати Кіновсесвіт DC після великого об`єднання супергероїв.

Снайдер, під час зйомок «Людина зі сталі» і «етмен проти Супермена», насправді планував додати «Лігу Справедливості» в цикл з п’яти фільмів.

Але після того як Снайдер покинув проект, щоб пережити сімейну трагедію, він не міг брати участь в проектах студії Warner Bros., а два фільми що залишилися так і не матеріалізувалися, залишивши Снайдеру тільки трилогію з «Людина зі сталі», «Бетмен проти Супермен» і «Ліга Справедливості».

Ми впевнені, що це не погано, тому що новий режисер абсолютно не справляється зі своїми обов’язками, а сам Снайдер не планує повернутися до зйомок нової частини.

08/04/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *