Отряд самоубийц 2 новый образ Харли Квинн

Арт Харлі Квінн з «Загону самогубців» Джеймса Ганна, який створено одним з фанатів, дозволяє в деталях розглянути її костюм, який ми побачили раніше на одній зі знімальних локацій фільму.

Марго Роббі дебютувала на екрані в ролі Харлі ще в 2016 році в «Загоні самогубців», і багато хто вважав її кращою частиною фільму. Чотири роки по тому вона повернулася в практично сольному фільм DC «Хижі Пташки (та фантастична Харлі Квін)», фільм, який отримав набагато кращі відгуки, ніж «Загін самогубців», але зазнавав труднощів з касовими зборами. На щастя, шанувальникам не доведеться чекати довго щоб знову побачити Харлі, завдяки її ролі в прийдешньому сіквелі Ганна.

Оголошеною датою релізу «Загону самогубців 2» є серпень 2021 року, але графік зйомок значно випереджає цю дату і зйомки закінчили ближче до кінця лютого. В акторському складі до Роббі приєдналися її колеги по Загону самогубців, Віола Девіс, Джай Кортні і Джоел Кіннаман, а також новачки Кіновсесвіту DC, такі як Ідріс Ельба, Натан Філліон, Тайка Вайтіті і Джон Сіна. Під час зйомок в Інтернет просочилися різні фотографії і відео знімального процесу «Загону самогубців 2», де можна було поглянути на декількох акторів в їх костюмах. Серед інших акторів на відео є і Марго Роббі, яка була одягнена червоно-чорний образ, який нагадує костюм Харлі з нових коміксів.

Всі ці фотографії і відео, на жаль, дуже поганої якості і по ним неможливо судити про костюм Харлі в новому «Загоні самогубців». На щастя, новий фан-арт від художника Tiago Ribeiro / datrinti дозволяє нам повною мірою розглянути як буде виглядати новий костюм Харлі Квінн у фільмі.

как будет выглядеть новый костюм Харли Квинн в отряде самоубийц 2
17/03/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *