Зак Снайдер объявил о выходе черно-белой Лиги Справедливости

«Ліга справедливості: Сіра Справедливість» («Justice League: Justice is Gray») Зака Снайдера офіційно вийде на HBO Max. Чорно-біле видання фільму стане остаточною і розширеною версією фільму Снайдера.

Після багатьох років очікування фанатів, «Снайдер Кат» нарешті став реальністю, і реакція фанатів з критиками виявилася дуже хорошою, всі вони відзначили помітне поліпшення в порівнянні з фільмом 2017 року. Однак Зак Снайдер ще не закінчив переробляти фільм, і третя версія фільму знаходиться на підході, подібно до того, як він випустив режисерську версію «Хранителів» після основної.

Під час рекламної кампанії «Ліги справедливості» Зака Снайдера, Снайдер сам випускав чорно-білі рекламні зображення. Коли прийшов час випускати рекламні постери до фільму, щоб контрастувати з яскравими зображеннями версії Уідона, для фільму Снайдер використав чорно-білі плакати з персонажами, які демонстрували похмуру атмосферу майбутнього фільму. Навіть перший трейлер, який фанати побачили з новою інтерпретацією Джокера Джареда Лето, був чорно-білим. Тепер Снайдер збирається випустити весь фільм в чорно-білому кольорі.

Зак Снайдер вирушив в Twitter, щоб офіційно підтвердити, що на HBO Max вийде чорно-біла версія «Ліги справедливості» Зака Снайдера. Проект називається «Ліга справедливості: Сіра Справедливість» («Justice League: Justice is Gray»). Дата поки не була названа, але анонсували, що проект скоро з’явиться і буде випущений на додаток до поточної версії.

Снайдер раніше натякнув, що чорно-біла версія «Ліги справедливості» буде відрізнятися від поточної версії на HBO Max не тільки монохромною картинкою. Він повідомив, що в ньому буде альтернативна сцена з Джокером Джареда Лето. Зак Снайдер також заявив, що поєднання чорного і білого зі співвідношенням сторін 4: 3 є його улюбленою версією фільму, що робить видання «Justice is Gray» остаточною версією його фільму.

Чорно-білі кадри блокбастерів стали більш звичним явищем. У 2016 році Джордж Міллер випустив чорно-білу версію фільму «Божевільний Макс: Дорога люті» під назвою «Божевільний Макс: Кров і хром». У 2017 році, коли був випущений «Логан», Джеймс Мангольд випустив чорно-білу версію цього фільму під назвою «Логан: Нуар».

Сам Снайдер дивився «Лігу справедливості» в чорно-білому кольорі протягом двох років на своєму ноутбуці, так що є певний сенс в тому, що він хоче щоб фанати побачили фільм таким, яким він є. А тепер є можливість і у тих, хто хоче побачити «Лігу справедливості» Зака Снайдера такою, якою її уявляв сам режисер, вона буде чорно-білою та скоро вийде на HBO Max.

23/03/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *