когда выйдет Лига справедливости Зака Снайдера

Спілкуючись з фанатами в соціальних мережах, Зак Снайдер висловив надію, що його версія «Ліги справедливості» на HBO Max відправить в небуття версію Джосса Уідона.

Режисер отримав можливість завершити свій первісний план фільму після того, як він був дуже сильно змінений Уідоном, коли Снайдеру довелося покинути проекту через трагедію в родині.

Заланована до виходу на HBO Max в 2021 році «Ліга справедливості» Снайдера, це, по суті, сюжет задуманий режисером для роект Warner Bros. та Кіновсесвіту DC. Фільм будемо чимось на зразок міні-серіалу з чотирьох частин, але кожна з них буде за обсягом як повноцінний фільм. Снайдер також отримав додаткове фінансування для доопрацювання його версії, та додав нові сцени, в деяких з яких буде показано повернення Джокера Джареда Лето з «Загону самогубців».

Один фанат написав в офіційному акаунті Снайдера в Vero прохання знищити кожну копію «Ліги справедливості» Уідона, на що режисер відповів, що хоче, щоб його проект на HBO Max зміг стерти цю версію фільму з лиця землі. Це схвилювало підписників режисера, оскільки це також підтверджує, що Снайдер Кат вийде на потоковому сервісі десь в березні.

Снайдер не раз заявляв про своє заперечення версії «Ліги справедливості» Джосса. Режисер був більш стриманим до того як було оголошено, що він повертається до роботи щоб закінчити свій первісний погляд на фільм, але з тих пір як це було підтверджено в травні, він став більш наполегливим. Зак також розповів, що відмовляється дивитися будь-які робочі матеріали Уідона, тому що негативних відгуків про це було більш ніж достатньо щоб він вирішив не робити цього.

Крім Снайдера, іншим режисерам Кіновсесвіту DC також явно не подобається те, що Уідон зробив з «Лігою справедливості». Режисер фільму «Диво-жінка: 1984» Петті Дженкінс недавно розповіла, що вона разом зі своїми товаришами в значній мірі забракували цей фільм, також як це зробили фанати, тому що він абсолютно не відповідає характеру відповідних персонажів.

Очікується, що майбутня «Ліга справедливоста» на HBO Max буде сильно відрізнятися від того, що показували в кінотеатрах три роки тому. Як уже неодноразово говорилося, з’йомки Уідона багато в чому змінили те, що Снайдер планував для фільму, залишивши повні арки персонажів та інші елементи за кадром. На жаль, незалежно від того наскільки хороша буде нова «Ліга справедливості», вона не стане каноном Кіновсесвіту DC. Сам Снайдер підтвердив це, коли в одному з інтерв’ю його запитали про майбутнє фільму у франшизі DC.

22/12/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *