Зак Снайдер рассказал почему он покинул Лигу Справедливости в 2017 году

Зак Снайдер розповів про те, чому він насправді покинув «Лігу справедливості» в середині виробництва, заявивши в кінцевому підсумку, що це було пов’язано з його психічним станом.

Коли Розширений Всесвіт DC тільки зароджувалася, Снайдер був одним з ключових архітекторів всього Всесвіту, виступивши в ролі режисера трьох фільмів франшизи. Його «Ліга справедливості» 2017 року мала стати грандіозною подією, вперше в історії об’єднуючим найважливіших персонажів DC на великому екрані. На жаль, Снайдер покинув проект в середині виробництва через сімейну трагедію. З тих пір він тримався подалі від Кіновсесвіту DC, за винятком своїх обов’язків як продюсера.

Джосс Уідон був найнятий для завершення «Ліги Справедливості», але він змінив практично все, що запланував Снайдер. Після релізу фільму від Уідона, фанати були глибоко обурені продуктом та провели кампанію намагаючись змусити Warner Bros. випустити версію фільму Снайдера. На це пішло кілька років, але зусилля фанатів окупилися в минулому році, коли Снайдер підтвердив, що його версія «Ліги Справедливості» вийде на HBO Max в березні 2021 року.

Сценарист CinemaBlend Шон О’Коннелл написав книгу яка описує всю історію Снайдера, під назвою «Звільніть версію Снайдера». У ній О’Коннелл говорив зі Снайдером про свої справжні причини відходу з «Ліги Справедливості». Раніше його пояснення зводилися до того, що смерть дочки стала причиною його відходу, але тепер Снайдер розповів більше про те, що змусило його піти.

почему Зак Снайдер ушел из Лиги Справедливости

Я просто покінчив з цим. Я був на знімальному майданчику, знаючи, що моя сім’я потребує мене більше, ніж ця нісенітниця, й мені просто потрібно поважати їх та робити все можливе щоб бути з ними. У мене не було сил битися [в студії] й боротися за фільм. Моя енергія була буквально на нулі. Я дійсно думаю, що сім’я це головне. Думаю, є інший світ, в якому я залишився й спробував. І я впевнений, що міг би. . . адже кожен фільм – це боротьба, вірно? Я до цього звик. Але у мене просто не було сил. У мене не було сил боротися. Мене зломило те, що відбувалося в моєму житті, та я просто не хотів працювати, мені було наплювати. . . ось чому я пішов.

Пояснення Снайдера має сенс, навіть якщо його важко слухати. Снайдер пережив неймовірну втрату під час роботи над «Лігою справедливості», та якщо він відчував, що не може викластися на повну, з його боку було розумно піти з проекту. Фанатам було прикро втратити бачення Снайдера про «Лігу справедливості», але йому потрібно було зробити те, що було краще для його психічного здоров’я.

Можливо, це була важка подорож, але для «Ліги справедливості» Зака Снайдера, нарешті, завершився повний цикл. Снайдер в минулому році провів перезйомки щоб завершити проект, який буде випущений як чотиригодинний фільм, а не як міні-серіал. Все ще є фанати, які хочуть щоб режисер повністю зайнявся розвитком Кіновсесвіту DC, але в даний час Снайдер не планує цього робити. Зак Снайдер багато переніс, але тепер у нього є шанс зняти фільм, який він завжди хотів.

28/01/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *