почему Лига справедливости зака снайдера имеет рейтинг 17+

Зак Снайдер пояснив чому він визнав за необхідне підвищити рівень насильства в своїй недавно випущеній режисерській версії «Ліги справедливості» з рейтингом R (17+).

Після того як Снайдер очолив «Людина зі сталі» та «Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості», йому було доручено вивести культову Лігу справедливості на великий екран. Снайдер закінчив основну зйомку, але після трагічної смерті його дочки Отем, Снайдер відмовився від проекту щоб побути зі своєю сім’єю. Його замінив Джосс Уідон, який завершив пост-продакшн, зняв додаткові сцени і частково змінив сценарій. Версія яка вийшла в кінотеатрах виглядала зовсім інакше, ніж інша частина фільмографії Снайдера, що спонукало фанатів зажадати випуску «Снайдеркат», щоб бачення режисера могло бути повністю реалізовано. Режисерська версія Снайдера нарешті була випущена на каналі HBO Max 18 березня 2021 року.

Між версією «Ліги справедливості» 2017 року і режисерською версією існує безліч відмінностей, і одним з головних прикладів є те, що версія Снайдера має рейтинг R (17+). «Ліга справедливості» 2017 була PG-13 (13+), що відповідає рівню сучасних фільмів про супергероїв. А версія Снайдера містить ненормативну лексику і кілька сцен жорстокого насильства та кривавих боїв. Хоча рейтинг R (17+) не є чимось дивним, коли мова йде про фільми Warner Bros. DC ( «Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості», «Джокер і «Здобич» мали рейтинг R (17+)), «Ліга справедливості» Снайдера показала рівень насильства раніше небачений в фільмах за участю популярних супергероїв, таких як Бетмен та Диво-жінка.

обзор Лига справедливости ​​Снайдера

В інтерв’ю з Variety Снайдер розповів чому він вважав важливим зробити «Лігу справедливості» жорстокою і похмурою. Снайдер пояснив, що вибір був зроблений в значній мірі через можливість, яка прийшла з ексклюзивним випуском фільму на потоковій платформі, і прагненням режисера вийти за рамки, оскільки він був вільний від обмежень. Снайдер також розповів про те, що він хотів показати всі наслідки боротьби з богами для звичайних людей і те, що глядачі зазвичай не розуміють в типово сімейному жанрі супергероїв.

Ми зробили це так, як якщо б не було рейтингових градацій. Я не хотів стежити за віковими рейтингами і намагатися підігнати фільм під один з них. Ми просто зробили це так, як ми вважали буде найкраще. Це був філософський підхід. Я завжди вважаю, що наслідки всього важливі і що на них необхідно вказувати. Це боги, які воюють з людьми. І ми повинні розуміти, що ми дійсно не в змозі протистояти їм. Люди дійсно слабкі і не можуть боротися з ними.

Хоча деякі критикували насильство і чотиригодинну тривалість фільму, в цілому більшість вважає, що версія Снайдера перевершує версію Уідона. І фанати і критики відзначили, що фільм здається більш закінченим, дуги персонажів більш визначеними, а попередні сюжетні лінії, на які просто натякали в версії 2017 року, повністю розкрилися.

Хоча це може декому й не сподобається, вибір Снайдера зробити фільм більш жорстоким дійсно робить Лігу справедливості більш виразною. Є відчутний вплив наслідків, якого не було в версії 2017 року і в більшості фільмів про супергероїв в цілому. Вперше в популярному фільмі про супергероїв демонструється вся міць того, на що було б здатна богоподібна істота. «Ліга Справедливості» Снайдера, що не стримувана рейтингом PG-13 (13+), вільно демонструє руйнування і насильство, які можуть створювати супергерої.

20/03/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *