Съемки Аквамен 2 стартуют летом 2021 в Лондоне

За словами Дольфа Лундгрена, який зіграв короля Нерея з «Аквамен», другу частину з Джейсоном Момоа в головній ролі почнуть знімати цього літа в Лондоні.

Протягом багатьох років Аквамен був майже посміховиськом у Всесвіті DC. Однак сприйняття Артура Каррі різко змінилося, коли фільм Джейсона Момоа «Аквамен» показав неймовірні касові збори, зібравши у всьому світі більше 1 мільярда доларів після виходу на екрани в 2018 році та став найуспішнішим фільмом Кіновсесвіту DC всіх часів. Сиквел був неминучий, але, що дивно, Warner Bros. запланували вихід «Аквамен 2» аж на 16 грудня 2022 року, через чотири роки після виходу оригінального фільма в прокат.

Нехай між першою та другою частинами «Аквамена» вийшов великий розрив, дата виходу пішла на користь режисерові Джеймсу Вану та його команді, оскільки COVID-19 не зачепить знімальний процес. У 2019 року в звітах навіть говорилося, що зйомки фільму почнуться не раніше середини 2021 року. Що стосується подробиць про другу подорож Вана в Атлантиду, відомо небагато.

Під час DC FanDome режисер говорив, що атмосфера сиквела буде набагато серйознішою, а також більш актуальною для сучасної епохи. Незважаючи на відсутність подробиць сюжету, Яхья Абдул-Матін II недавно розповідав, що він готується до зйомок у «Аквамен 2», та, схоже, його партнер по фільму Дольф Лундгрен теж з’явиться у фільмі, оскільки він поділився коли й де можуть початися зйомки проекту Кіновсесвіту DC.

Дата выхода Аквамен 2

В інтерв’ю Fandom Spotlite для Wizard World Virtual Experience Лундгрен докладно розповів про різні моменти своєї довгої кар’єри, а потім розповів про свій досвід роботи в Кіновсесвіті DC в «Аквамені» й про те, коли можуть початися зйомки сиквела. За словами Лундгрена, він буде зніматися в «Аквамен 2» вже цього літа, й очікується, що зйомки пройдуть в Лондоні. Вийти в кінотеатрах фільм повинен в наступному році. Лунгрен також поділився своїми емоціями зйомок підводних сцен в першому «Аквамені», назвавши це новим досвідом.

Можливо, цього літа я буду зніматися в «Аквамен 2», зйомки пройдуть в Лондоні. Хлопці зі знімальної групи сподіваються, що в наступному році фільм вийде в кінотеатрах. Зйомки під водою, безумовно, були для мене новим досвідом. Єдина вода, яку я бачив за весь час зйомок, була в моїй пляшці. На знімальному майданчику взагалі не було води. Отже уявіть, ви висите на тросах весь день… п’ять, шість, сім, вісім годин на день. Доводилося рухати ногами певним чином, говорити й навіть рухатися. Це дуже, дуже втомлює, але це новий досвід.

Новина про те, що «Аквамен 2» можуть почати знімати, безумовно, захоплююча, оскільки у фанатів, нарешті з’явилося розуміння коли можуть бути розкриті більш докладні відомості про довгоочікувану другу частину. Заява Лунгрена після повідомлення Абдул-Матина робить новину про літне виробництво досить правдоподібною, оскільки вона також відповідає початковому графіку на середину 2021 року. Лундгрен також торкнувся своєї ролі короля Нерея в інтерв’ю, заявивши, що для нього все було по-іншому, оскільки він «більше говорив про політику й намагався зберегти мир, замість того, щоб надерти комусь дупу».

01/02/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *