Самое сильное оружие в комиксах Марвел

Перемогли б Месники Таноса без Рукавички Нескінченності у Залізної Людини? Капітан Америка зміг би обійтися без свого щита? А Тор без свого Мйольніра або Громовержця? Сьогодні ми розглянемо наймогутнішу зброю у Всесвіті Marvel.

#1. Рукавичка Нескінченності

Артефакты Марвел Перчатка Таноса

Рукавичка Нескінченності, яку носить Титан Танос, це один з найпотужніших видів зброї у Всесвіті Marvel. Рукавичка – це космічний артефакт, який об’єднує шість дорогоцінних каменів: простір, час, душу, розум, силу і реальність.

  • Камінь Часу дозволяє контролювати час, включаючи подорожі в часі.
  • Камінь Простору дозволяє власнику маніпулювати простором, створювати червоточини і телепортуватися.
  • Камінь Душі здатний контролювати душі як живих, так і мертвих.
  • Камінь Реальності змінює природні закони всесвіту.
  • Камінь Сили робить саме те, що передбачає його назва, він дає необмежену силу власникові.
  • Камінь Розуму наділяє власника телекінезом і телепатією. Його єдине обмеження полягає в тому, що він може працювати тільки у Всесвіті, з якої він виходить.

#2. Мйольнір

Артефакты Марвел Мьёльнир

Створений ковалями-гномами з Уру, магічний молот, який використовує Тор, наділяє його своїми магічними здібностями. А використовувати його може тільки той, кого молот вважатиме гідним. Рунічний напис на молоті говорить: «Хто б не тримав цей молот, якщо він гідний, той буде володіти силою Тора». Використовуючи Мйольнір Тор отримує здатність руйнувати величезні гори і поглинати енергію. Це не тільки один з найпопулярніших, але і один з найпотужніших видів зброї у Всесвіті Marvel.

#3. Щит Капітана Америка

Артефакты Марвел Щит Капитана Америка

Щит Капітана Америка це більше ніж просто символ патріотизму, це також дуже ефективна оборонна і наступальна зброя. Він настільки сильний і міцний, що здатний витримати удар Халка або удар Тора Мйольніром.

#4. Космічний Куб

Артефакты Марвел Космический Куб

Створений істотами з іншого виміру, будь-хто, хто буде володіти космічним кубом, може використовувати його щоб змінити реальність, керуючи матерією і енергією. У Кінематографічному Всесвіті Марвел Космічний Куб називається Тессерактом.

#5. Багряний самоцвіт Цитторака

Артефакты Марвел Багровый самоцвет Цитторака

Дорогоцінний камінь, який є джерелом сили Джаггернаута, створений Циттораком, Владикою Багрового Космосу, містить наступний напис: «Всякий, хто доторкнеться до цього коштовного каменя, буде мати силу Багряних Смуг Цитторака! Відтепер ви, хто читає ці слова, назавжди станете безжальною людиною!».

#6. Даркхолд

Артефакты Марвел Даркхолд

Написана Хтоном, книга Даркхолд (також відома як Книга Гріхів), спочатку була написана на людській шкірі, але пізніше перенесена на камінь, містить найтемніші і потужні заклинання чорної магії. Їх руйнівна сила привела до того, що Хтон став одержимим і залишив артефакт на Землі.

#7. Браслети Нега

Артефакты Марвел Браслеты Нега

Браслети Нега були створені Вищим Розумом Кріі. Вони наділяють користувача неймовірними здібностями, в їх числі супер-сила, маніпулювання енергією і міжзоряні перельоти. Носій браслетів також не має потреби ні в їжі, ні в воді, ні в повітрі, ні уві сні. Якщо артефакт опиниться в правильних руках, він може стати одним з найпотужніших видів зброї.

#8. Універсальна Зброя

Артефакты Марвел Универсальное Оружие

В основному пов’язаний з Ронаном Обвинувачем, Універсальна Зброя, яка зроблена з надзвичайно твердого металу, здатна до польоту, створення силових полів, енергетичних вибухів і зміни структури матерії. А неавторізірованих користувачів вона знищує потужним енергетичним розрядом.

#9. Скринька Стародавніх Зим

Артефакты Марвел Ларец Древних Зим

Древній Асгардський артефакт, Скринька Стародавніх Зим, створює величезні шторми (лють тисячі смертоносних зим) при відкритті.

#10. Серце Всесвіту

Артефакты Марвел Сердце Вселенной

Вважається, що Серце Всесвіту є найпотужнішою силою у Всесвіті Marvel, а Танос використовував її для створення нових Всесвітів.

#11. Крісло Часу Канга Завойовника

Артефакты Марвел Кресло Времени Канга Завоевателя

Крісло Часу, яке має дуже сильний силовий щит і вбудовану лазерну зброю для захисту, було створено Кангом Завойовником і дає йому можливість подорожувати в часі.

#12. Нескінченний Nullifier

Артефакты Марвел Бесконечный Nullifier

Описаний як «найбільш руйнівна зброя Всесвіту», Нескінченний Nullifier може знищити цілі Всесвіти і виміри, знищуючи їх тимчасові рамки. Зброя часто пов’язана з Галактусом.

#13. Зле Око Авалона

Артефакты Марвел Злое Око Авалона

Здатний змінювати матерію на молекулярному рівні і створювати або руйнувати силові поля, Зле Око практично не піддається руйнуванню. Як і багато інших видів зброї Всесвіту Марвел, воно також дає користувачеві можливість подорожувати в часі.

#14. Экскалібур

Артефакты Марвел Экскалибур

Коли ми говоримо про потужну зброю, меч Екскалібур не потребує представлення. Артефакт є непорушним і чарівним мечем великого Короля Артура.

#15. Золота Палиця

Артефакты Марвел Золотая Палица

Створена з Адамантіна, дуже схожого на Адамантій Росомахи, Золота Палиця Геракла може знищити практично будь-яку речовина у Всесвіті Marvel. Вона надзвичайно сильна і може навіть пережити удари Мйольніра.

Ми що-небудь пропустили? Дайте нам знати, що ви думаєте про найпотужнішу зброю у Всесвіті Marvel.

06/07/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *