Новые мутанты добавят во Вселенную Марвел очень много нового

Співавтор сценарію Кнайт Лі розповів, що «Нові мутанти» містять багато нового для майбутніх фільмів Marvel і можуть навіть виграти від затримки з датою випуску.

Спін-офф Людей-Ікс студії Fox, «Нові мутанти», сумно відомі тим, що дата виходу фільму була перенесена не менше чотирьох разів. У перший раз фільм був перенесений в 2017 році, пізніше фільм було знову скасовано через угоду між студіями Disney та Fox. Коли угода була завершена в березні 2019 року, «Нові мутанти» були перенесені на квітень 2020 року, і студія Disney почала рекламну кампанію в січні. Це було за кілька місяців до того, як спалах COVID-19 став причиною перенесення всіх фільмів студії.

Хоч якими б поганими не були ці затримки, сценаристи, які стоять за «Новими Мутантами», витягли максимальну користь з ситуації, що склалася. Як нещодавно зазначив режисер Джош Бун, після того, як в минулому році «Темний Фенікс» піддався жорсткій критиці, на фільм робиться набагато менше тиску, і навіть співавтор сценарію Бун Лі вважає, що затримки позитивно вплинуть на фільм.

когда выйдут Новые мутанты

В інтерв’ю Empire (яке було проведено до того, як «Нові мутанти» були затримані через коронавірус), Лі сказав:

Це може прозвучати дивно, але я думаю, що затримка зіграє нам на руку. У минулому році я побачив найграндіозніший фільм про супергероїв за всю історію (Месники: Завершення). Неможливо перевершити його.

І Лі абсолютно правий, після того, як «Месники: Завершення» зібрали майже всіх персонажів КВМ для битви з Таносом в епічній битві, глядачі напевно оцінять зміну темпу супергеройських фільмів.

23/03/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *