самое мощное оружие во Вселенной DC

На цьому тижні ми розповіли про найпотужнішу зброю у Всесвіті Marvel, а сьогодні ми розглянемо наймогутнішу зброю у Всесвіті DC.

#1. Кільце Корпусу Блакитних Ліхтарів

артефакты DC Кольцо Корпуса Голубых Фонарей

Кільце Корпусу Блакитних Ліхтарів надає носію можливість випромінювати вибухову енергію синього кольору, створювати силові поля, усувати страх, знімати лють, літати і створювати червоточини. Кільце може безпосередньо спілкуватися зі своїм носієм і направляє його енергію на поширення надії.

#2. Посилений броньований костюм Бетмена

артефакты DC Усиленный бронированный костюм Бэтмена

Створений Бетменом для боротьби з Суперменом у фільмі Френка Міллера «Повернення Темного лицаря», посилений броньований костюм Бетмена є потужний екзоскелетом, який збільшує його силу. З технологічно просунутим костюмом він став здатний протистояти ударам слабшого Супермена.

#3. Лассо Істини

артефакты DC Лассо Истины

Ймовірно, один з найвідоміших видів зброї у Всесвіті DC, довжиною близько 150 футів, Лассо Істини є основною зброєю, використовуваною Диво-жінкою під час битви. Лассо, створене Гефестом, абсолютно незруйновне та відновлює втрату пам’яті і усуває ілюзії у будь-якої людини. Посилений Вогнями Гестії, Лассо змушує будь-кого, хто знаходиться під його контролем, говорити абсолютну правду.

#4. Кусарський Клинок

артефакты DC Кусарский Клинок

Кусарський Клинок – супергостра технологічна зброя Херубімів, викувана на Хері. Він настільки гострий, що може розрізати навпіл електрон і поглинути тепло тисячі сонць. Він можуть навіть завдати порізи наймогутнішим істотам Всесвіту DC, таким як Супермен.

#5. Бета-3 Гізмоід

артефакты DC Бета-3 Гизмоид

Розроблена ДеСаадом, Бета-3 Гізмоід реконфігурує цільову середу, змінюючи її фізичний стан в нову форму. Іноді його називають вбивцею планет.

#6. Заряд Ксанта

артефакты DC Заряд Ксанта

Заряд Ксанта – зброя, яка використовувалася для боротьби або вбивства з Зелених Ліхтарів.

#7. Пурпурний Луч Смерті

артефакты DC Пурпурный Луч Смерти

Аналог Пурпурного Луча Зцілення, Пурпурний Луч Смерті – зброя руйнування. Він був створений, щоб зупинити атаку на Темісціру. Однак амазонки не люблять його використовувати.

#8. Космічний жезл

артефакты DC Космический жезл

Космічний жезл, створений Вільямом Хендом (Black Hand), являє собою пристрій, здатний поглинати енергію з кільця Зеленого ліхтаря.

#9. Тризуб Тритона

артефакты DC Трезубец Тритона

Тризуб Тритона створено для збільшення могутності Тритона. Зброя з Всесвіту DC є незруйновним посохом, який може виконувати різні завдання як під водою, так і на суші.

#10. Бета Клуб

артефакты DC Бета Клуб

Зброя Калібака, Бета Клуб, незруйновна зброя, здатна викликати неймовірні руйнування і вбити самого Супермена.

#11. Блискучий Клинок

артефакты DC Сверкающий Клинок

Створений Титанами, Блискучий Клинок був створений щоб вбивати богів. Меч досить сильний, щоб нанести серйозну рану Супермену та Диво-Жінці.

#12. Диво-машина

артефакты DC Чудо-машина

Диво-машина – дуже небезпечна і потужна зброя, здатна перетворювати думки в реальність.

#13. Меч Михаїла

артефакты DC Меч Михаила

Колись меч використовувався архангелом Михаїлом, а після був переданий Зауріелю.

#14. Меч Спасіння

артефакты DC Меч Спасения

При використанні на цілі Меч Спасіння може викликати як в її уяві, так і в уяві того хто завдає удар, питання яке вимагає тільки правдивої відповіді. Клинок часто оточений димоподібною аурою синьої енергії.

#15. Криптонітове Кільце

артефакты DC Криптонитовое Кольцо

Коли Лекс Лютор дізнався, що Металло черпав силу з серця зробленого з криптоніта, він використав його частину, щоб створити Криптонітовое Кільце. В результаті Бетмен придбав це кільце. Не дивлячись на те, що Бетмен вважає Супермена своїм союзником, він зберігає кільце на випадок якщо Супермен коли-небудь втратить контроль над своїми силами. У коміксах Бетмен кілька разів використовував кільце, щоб утримати Супермена під контролем.

#16. Витягувач Душ

артефакты DC Изыматель Душ

Катана вилучає душі тих, кого вона вбила, також здатна відбивати кулі і будь-які інші види атак.

#17. Кіготь Гора

артефакты DC Коготь Гора

Використовуваний Хокманом, Кіготь Гора – рукавичка, яка черпає свою неймовірну силу з магнітного поля Землі. У нього достатньо сили, щоб знищити Супермена.

#18. Бойовий костюм Лекса Лютора

артефакты DC Боевой костюм Лекса Лютора

Костюм Лекса, створений на основі людських, апоколіптичних і кріптоніанскіх технологій, неймовірно потужний і, безсумнівно, заслуговує свого місця в цьому списку. Він дає йому підвищену силу і стійкість для боротьби з Суперменом, одним з наймогутніших істот Всесвіту DC. Він може навіть стріляти криптонітом.

#19. Пояс силового поля Brainiac 5

артефакты DC Пояс силового поля Brainiac 5

Пояс силового поля Rainiac 5 був вкрадений Бустером Голдом з музею Супермена в 25 столітті. Він все ще використовує потужну зброю по сьогоднішній день.

#20. Khaji Da

артефакты DC Khaji Da

Хаджі Так – це жива зброя, створена чужорідними видами, відомими як Межа. Воно дає СиньомуЖуку супер силу, політ і здатність метати блискавки.

06/07/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *