Для съемок Черная Пантера 2 вернут актерский состав первой части

Для зйомок «Чорна Пантера 2», як повідомляється, буде повернуто весь первісний другорядний акторський склад, включаючи Летицію Райт, Лупіту Ніонго, Вінстона Дьюка та Анжелу Бассетт.

Студія Marvel готуються до зйомок продовження «Чорної пантери» в Атланті, які почнуться в липні й триватимуть більше шести місяців. Раптова смерть зірки Чедвіка Боузмана в розпал пандемії відклала виробництво з спочатку запланованої дати в березні 2021 року, тому що режисер Райан Куглер та решта Marvel сумують про втрату легендарного члена своєї команди.

Хоч Боузман в ролі Короля Т’Чалли в «Чорній пантері» показав себе дуже добре, часто згадувався й талант акторів другого плану. Вони навіть отримали нагороду за кращий акторський склад на церемонії нагородження SAG Awards 2019. «Чорна пантера» приділяла велику увагу сім’ї та спільноти. Блискуча сестра Т’Чалли, Шурі (Летиція Райт), Рамонда та Королева-мати (Анджела Бассет), поповнили біологічну сім’ю Т’Чалли, але його також підтримували багато радників, лідерів та бійців, такі як шпигун Накія (Лупіта Ніонго).

Згідно THR, Райт, Бассет, Ніонго та Дюк повернуться, щоб повторити свої ролі в сіквелі. Були деякі припущення про те, що персонаж Райт займе більш помітну роль, та вона й сама сказала, що з радістю прийняла б виклик, якби Шурі коли-небудь виступила в ролі Чорної пантери.

Кто сыграет Черную Пантеру после смерти Чедвика Боузмана

Найбільш цікавою інформацією про сюжет цього сиквела є те, що мексиканський актор Теноч Уерта, зірка серіалу Netflix «Нарко», веде переговори щоб зіграти одного з антагоністів. Проте, Marvel ще нічого не підтвердили й не сказали про те, як планують просувати вперед сюжет сиквела без Боузмана. Однак вони сказали, що не збираються використовувати комп’ютерну графіку для появи Боузмана у фільмі.

«Чорна пантера» був фільмом, який надихнув багатьох. Хоча питання про те, хто візьме на себе роль лідера Ваканди все ще залишається без відповіді, проте приємно чути, що актори другого плану оригінального фільму повернуться в «Чорну Пантеру 2».

Поки фанати чекають більш детальну інформацію про сиквел, їх чекає початок захоплюючої 4 Фаза КВМ з «Тор: Кохання та грім», «Людина-павук 3» та «Вічними», які, серед іншого, планують випустити у 2022 році.

21/11/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *