Сюжет Черная пантера 2

Глава Marvel Studios Кевін Файгірозповів, що «Чорна пантера 2» зосередиться на незвіданих раніше областях та знаннях вигаданої країни Ваканда.

Зйомки майбутнього сиквела «Чорної пантери» 2018 року почнуться цього літа напередодні його виходу 8 липня 2022 року. Перший фільм став одним з найуспішніших фільмів КВМ, зібравши понад 1,3 мільярда доларів в прокаті. Титульний супергерой вперше з’явився в фільмі 2016 року «Перший месник: Протистояння», перш ніж його сольний фільм був присвячений його сходженню на трон короля високорозвиненої та прихованої країни Ваканди.

У той час як режисер Райан Кулер та велика частина акторів повинні повернутися в сиквелі, смерть Чедвіка Боузман, який в серпні помер від четвертої стадії раку товстої кишки, означає, що фанати, на жаль, не побачать подальшу історію короля Т’Чалли. Кевін Файгі недавно підтвердив, що король Т’Чалла не буде замінений іншим актором в майбутніх фільмах КВМ щоб віддати данину поваги спадщині Боузмана. Але багато хто вважає, що титул Чорної Пантери може бути переданий геніальній молодшій сестрі Т’Чалли Шурі. Деталі які стосуються сюжетної лінії майбутнього сиквела залишаються в секреті, але тепер фанати отримують трохи більше інформації про те, чого вони можуть очікувати від фільму.

В інтерв’ю Deadline Файгі розповів про майбутнє франшизи «Чорна пантера» після смерті Боузмана. Підтверджуючи, що Чорну пантеру не зіграє інший актор або Чедвік не буде відтворений за допомогою комп’ютерної графіки, Файгі повідомив, що сиквел замість цього зосередиться на незвіданих частинах Ваканди та інших персонажах яеих раніше показали в коміксах Marvel.

Дата выхода Черная пантера 2

Так багато коміксів, а перший фільм тільки частково показав світ Ваканди. Ваканда – це місце для подальшого вивчення персонажів та різних субкультур. Це завжди й спочатку було головною метою наступної історії. У нас не буде комп’ютерної графіки Чедвіка й ми не переробляємо Т’Чаллу. Райан Куглер зараз дуже старанно працює над сценарієм з усією повагою, любов’ю та генієм, які у нього є, що дає нам величезну втіху, тому він завжди був спрямований на розвиток міфології та натхнення Ваканди.

Як знають шанувальники Marvel, Ваканда – це вигадана країна в Східній Африці, відома своїми передовими технологіями та зброєю, а також родовищами самого міцного металу вібраніума. Ваканда придбала такого всесвітнього визнання, що в минулому році навіть отримала офіційну сторінку на Dictionary.com, в якій розповідається про історію вигаданої країни і її значенні у всесвіті Marvel.

Рішення Marvel не створювати нового Т’Чаллу стало кращим вибором, який вони могли зробити, так як важко уявити кого-небудь ще в цій ролі, особливо незабаром після того, як він вперше оживив персонажа. Буде цікаво не тільки побачити більше персонажів представлених в першому фільмі, таких як Накія Лупіти Ніонго або Окое Данаї Гуріри, але й дізнатися про саму Ваканде в «Чорній Пантері 2».

13/01/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *