Дата выхода всех предстоящих фильмов и сериалов Marvel

Декілька фільмів Marvel, як у рамках КВМ, так і інших, заплановано до виходу в найближчі кілька років. Marvel Studios продовжують будувати свій Кінематографічний всесвіт Marvel і працювати над Сагою Мультивсесвіту, кульмінацією якої стануть два фільми про Месників у 2025 і 2026 роках. Тим часом Sony Pictures Entertainment продовжують розширювати свої майбутні проекти Marvel за трьома напрямками: Кіновсесвіт Sony в світі Людини-павука (з відомими лиходіями, але поки без Людини-павука), анімаційна франшиза про Павука і співпрацю з Marvel Studios зі створення кіношного Павука з Томом Холландом у ролі Пітера Паркера.

Глава студії Marvel, Кевін Файгі, розкрив практично всі майбутні фільми 4, 5 і 6 Фаз Всесвіту Marvel відразу, і, незважаючи на деякі затримки, плани студії досі залишаються незмінними. Франшиза продовжує слідувати за вже встановленими героями та вводить безліч нових, поступово будуючи загрозу у вигляді Канга та його варіантів. Остаточна мета для Кіновсесвіту Людини-павука від Sony поки залишається менш ясною, проте студія продовжує акцентувати увагу на популярних і маловідомих лиходіях Людини-павука.

Дата виходу всіх майбутніх фільмів та серіалів Marvel 2023-2026

«Крейвен-мисливець» – 6 жовтня, 2023

Крейвен-охотник дата выхода

«Крейвен-мисливець» стане наступним фільмом у Киновсесвіті Людини-павука від Sony і приєднається до «Венома» (а також його сіквела) та «Морбіуса». Прем’єра фільму «Крейвен-мисливець» запланована на 6 жовтня 2023 року, і це буде єдиний фільм від Sony у 2023 році, заснований на персонажах Marvel. Зйомки фільму «Крейвен-мисливець» почалися на початку 2022 року і завершилися пізніше того ж року. Спочатку планувалося випустити фільм у січні 2023 року, але пізніше було оголошено про затримку. «Крейвен-мисливець» стане першим фільмом з рейтингом R у Кіновсесвіті Людини-павука від Sony, і у фільмі буде представлено більш інтенсивний та реалістичний сюжет порівняно з «Веном» та «Морбіус».

У сцені після титрів «Морбіуса» ми побачили, що Майкл Кітон у ролі Стерв’ятника переходить у Киновсесвіт Людини-павука від Marvel, і можливо, що «Крейвен-мисливець» матиме зв’язки з Кінематографічним всесвітом Marvel (КВМ), проте історія Крейвена не буде обертатися навколо Пітера Паркера. У коміксах Marvel, Крейвен відомий як російський дворянин і мисливець на великих тварин, який пережив безліч пригод перед тим, як перетнувся з Людиною-павуком. Ймовірно, саме ця епоха буде досліджуватися в його дебюті на великому екрані.

«Марвели»/«Капітан Марвел 2» – 10 листопада, 2023

Марвелы Капитан Марвел 2 дата выхода

Спочатку планувалося, що фільм «Марвели» вийде в липні 2022 року, проте його прем’єра переносилася чотири рази, і в результаті призначена на 10 листопада 2023 року. «Капітан Марвел 2» є продовженням першої частини та серіалів «Міс Марвел» та «Ванда-Віжн». Вперше на великому екрані поєднає трьох героїв. Після «Вартових Галактики. Частина 3» «Марвели» продовжить дослідження космічної сторони Кінематографічного всесвіту Marvel у зв’язку з подіями, пов’язаними із сюжетом «Міс Марвел» та її фіналом, пов’язаним зі зміною тілами.

Сцена після титрів серіалу «Міс Марвел» заклала основу для фільму «Марвели», коли Денверс виявилася перенесеною до спальні Камали невдовзі після того, як стало відомо, що Камала є мутантом у Кінематографічному всесвіті Marvel (КВМ). Парріс дебютувала в ролі дорослої Моніки Рамбо в серіалі «Ванда-Віжн», після того, як персонаж раніше був показаний у дитинстві у фільмі «Капітан Марвел» і отримав свої здібності після кількох подорожей через Гекс Багряної Відьми. Фільм продовжить події серіалу «Секретне Вторгнення» та представить скрулів, які пов’язані з Капітаном Марвелом.

«Ель Муерто» – 12 січня, 2024

Эль Муэрто дата выхода

Фільм «Ель Муерто» заснований на другорядному персонажі, пов’язаному з Людиною-павуком, рестлері з надлюдською силою. Прем’єру «Ель Муерто» заплановано на початок наступного року. Фільм був задуманий для співака Bad Bunny, який знявся у фільмі «Швидше за кулю» 2022 року, і «Ель Муерто» був офіційно анонсований у квітні 2022 року. Поки незрозуміло, наскільки пов’язаний Ель Муерто з іншими фільмами Кіновсесвіту від Sony, адже з моменту анонсу фільму додаткова інформація не була представлена.

«Мадам Павутина» – 16 лютого, 2024

Мадам Паутина дата выхода

У коміксах Мадам Павутина – союзниця Людини-павука і ясновидець, яка для виживання покладається на систему життєзабезпечення, що має форму павутиння. Однак, наскільки прямо фільм від Sony адаптуватиме цього персонажа, поки не ясно. «Мадам Павутина» стане частиною Кіновсесвіту Людини-павука від Sony разом із фільмами, такими як «Веном» та «Морбіус», і стане першим фільмом у цій франшизі з жіночим головним персонажем. Деталі сюжету поки що не були розкриті, але можливо, що фільм буде пов’язаний з фільмом «Крейвен-мисливець» з огляду на спільні історії Мадам Павутини з дочкою Крейвена у світі коміксів Marvel.

«Людина-павук: Крізь Всесвіт» – 29 березня, 2024

Человек-паук: Паутина вселенных дата выхода

«Людина-павук: Крізь Всесвіт» друге продовження анімаційного фільму «Людина-павук: Навколо всесвіту», дія якого відбувається у мультивсесвіті, відомому як «Павучі світи». Очікується, що інші ключові персонажі з перших двох мультфільмів, такі як Гвен Стейсі та Пітер Б. Паркер, повернуться разом із Майлзом Моралесом, але їхня участь поки що не підтверджена. Після завершення анімаційної трилогії «Павучі світи» історія Майлза може продовжитися в інших анімаційних проектах, або він може перейти на кіноекрани – що стає вірогіднішим завдяки історіям про Мультивсесвіт у Кінематографічному всесвіті Marvel (КВМ).

«Капітан Америка: Новий світовий порядок» – 3 травня, 2024

Капитан Америка: Новый мировой порядок дата выхода

«Капітан Америка: Новий світовий порядок» стане дебютом Ентоні Макі на великому екрані в ролі нового Капітана Америки в Кінематографічному всесвіті Marvel (КВМ). «Новий світовий порядок» продовжить сюжет серіалу «Сокіл та Зимовий солдат», в якому Сем Вілсон став новим Капітаном Америка в Кінематографічному всесвіті Marvel. Фільм досліджуватиме комбінацію вже існуючих персонажів та нових, таких як зловісне Зміїне товариство, і стане першим проектом у КВМ, зосередженим на спадщині героя. Очікується, що «Капітан Америка: Новий світовий порядок» підготує ґрунт для фільму «Громовержці» завдяки зв’язку Сема Вілсона з Громовержцем Россом, Бакі Барнсом та Джоном Вокером.

«Громовержці» – 26 липня, 2024

Громовержцы дата выхода

Після появи у кількох фільмах та серіалах Кінематографічного всесвіту Marvel (КВМ), «Громовержці» об’єднає антигероїв та колишніх лиходіїв Marvel для виконання небезпечної місії за дорученням уряду США. 4 Фаза Кінематографічного всесвіту Marvel стала першою, яка не закінчувалася фільмом про Месників, і 5 Фаза повернеться до цього формату частково, представивши нову команду. «Громовержці» нарешті розкриє, чому директор ЦРУ Валентина Аллегра де Фонтейн так старанно працювала над збором своєї власної команди, з’являючись у невеликих ролях у кількох фільмах та серіалах КВМ.

«Блейд: Вбивця вампірів» – 6 вересня, 2024

Блэйд дата выхода

Фільм «Блейд» пережив кілька труднощів у процесі виробництва. Спочатку було заплановано його випуск у 2023 році, але фільм втратив свого початкового режисера та зазнав значних змін у сценарії. Актор Махершала Алі виконає роль мисливця на вампірів після дебюду в озвученні фільму «Вічні» у рамках 4 Фази Кінематографічного всесвіту Marvel (КВМ). Фільм «Блейд: Вбивця вампірів» розширить надприродний бік КВМ, який ми бачили лише у спеціальному телевізійному випуску у рамках КВМ «Нічний перевертень».

«Дедпул 3» – 8 листопада, 2024

Дэдпул 3 дата выхода

Райан Рейнольдс знову зіграє свою культову роль Уейда Вілсона, відомого як Дедпул, у фільмі «Дедпул 3» у рамках Кінематографічного всесвіту Marvel (КВМ), після дебюту у франшизі Людей Ікс від Fox. У фільмі Дедпул і Росомаха, знову зіграний Х’ю Джекманом, мандруватимуть Мультивсесвітом і переходитимуть з Людей Ікс Всесвіту Fox у Всесвіт КВМ. «Дедпул 3» є важливим фільмом, тому що це перший фільм з рейтингом R (призначений тільки для дорослих) від Marvel Studios, що відповідає тональності та стилю перших двох фільмів про Дедпула. Поки не ясно, чи знайдуть Дедпул чи інші персонажі фільму постійне місце у КВМ після переходу.

«Фантастична четвірка» – 14 лютого, 2025

Фантастическая четвёрка дата выхода

Фантастична команда вже була представлена у кількох кінопроектах, але вперше вони приєднуються до Кінематографічного всесвіту Marvel (КВМ) у фільмі «Фантастична четвірка» у рамках 6 Фази. Історія «Фантастичної четвірки» стане останнім сюжетним елементом Саги Мультивсесвіту перед тим, як Месники (і, ймовірно, інші персонажі Marvel) зіштовхнуться з Кангом у фільмі «Месники: Династія Канга». Фантастична четвірка, що є основою командою коміксів Марвел із самого початку, стануть постійними учасниками Кіновсесвіту навіть поза рамками 6 Фази КВМ.

«Месники: Династія Канґа» – 2 травня, 2025

Мстители: Династия Канга дата выхода

Після подій фільму «Месники: Фінал», у 4 та 5 Фазах не було анонсовано жодного фільму про Месників; натомість Сага Мультивсесвіту приводить нас до фільму «Месники: Династія Канга» у рамках 6 Фази. Сценарій для фільму напише Джефф Ловенесс, і в центрі сюжету стоятимуть Канг і Рада Кангів, які зіткнулися з новою командою Месників та рештою Кінематографічного всесвіту Marvel. Внаслідок кількох появ цього лиходія, «Династія Канга» повністю розкриє кінцеву мету Канга із захоплення Мультивсесвіту.

«Месники: Таємні війни» – 1 травня, 2026

Мстители: Секретные войны дата выхода

Разом із фільмом «Месники: Династія Канґа» був анонсований і «Месники: Таємні війни», який покаже кульмінацію Саги Мультивсесвіту Фаз 4, 5 та 6 Кінематографічного всесвіту Marvel (КВМ). У подіях коміксів «Таємні війни» доля Мультивсесвіту висить на волосині, оскільки порушення загрожують знищити саму реальність. Враховуючи, що загроза порушень вже сталася в КВМ, ймовірно, героям Землі доведеться об’єднатися з героями з інших реальностей, щоб запобігти зіткненню різних всесвітів і воювати з невідомим ворогом.

«Веном 3» – без дати

Веном 3

Після перемоги над Райотом та Карнажем у фільмах «Веном» та «Веном 2: Карнаж» відповідно, Едді Брок та симбіот Веном повернуться в ще одному фільмі. Причиною переміщення в Кінематографічний всесвіт Marvel (КВМ) стало заклинання Доктора Стренджа, але поки неясно який лиходій чекає на Венома попереду. Можливо, «Веном 3» буде пов’язаний з іншими персонажами з Всесвіту Павука від Соні, такими як Морбіус або Крейвен Мисливець, і, можливо, нарешті, з’явиться Людина-Павук, адже Веном вже бачив його по телевізору в іншому всесвіті.

«Війни в обладунках» – без дати

Войны в доспехах дата выхода

Спочатку анонсований як телесеріал для Disney+, «Війни в обладунках» стане повнометражним фільмом, ставши першим сольним фільмом Дона Чідла в ролі Джеймса “Роуді” Роудса, відомого як Воїн. Хоча офіційний синопсис не був випущений, сюжет буде про те, як Воїн збирає вкрадені технології Старка по всьому світу, одночасно впораючись із власним горем після смерті Залізної Людини у фільмі «Месники: Завершення». У серіалі, ймовірно, з’являтимуться і камео інших героїв із технологічними здібностями із Кінематографічного всесвіту Marvel.

«Людина-павук 4» – без дати

Человек-паук 4 дата выхода

«Людина-павук 4» надійде в розробку в лютому 2023 року, і хоча деталей, ймовірно, поки ми не дізнаємося, фільм імовірно слідуватиме за Людиною-Павуком, який знову пізнаає себе як героя після заклинання Доктора Стренджа, що стирає пам’ять про Пітера Паркера у світу. Сцена після титрів фільму «Людина-павук: Додому шляху нема» показала, що невелика частка симбіоту Венома залишилася в Кінематографічному всесвіті Marvel (КВМ), після того, як Едді Брок Тома Харді був транспортований назад у свій всесвіт, тому в «Людина-павук» 4» може бути знову представлена боротьба Пітера з Веномом. Пітер також, ймовірно, зіткнеться з дилемою, чи має він знову показати себе своїм друзям та подрузі, які більше його не впізнають.

«Шан-Чі 2» – без дати

Шан-Чи 2 дата выхода

У грудні 2021 року було підтверджено, що у Marvel Studios розробляється сіквел до фільму «Шан-Чі та легенда десяти кілець». Було оголошено, що Дестін Деніел Креттон повернеться як сценарист і режисер. Оригінальний фільм «Шан-Чі» залишив кілька невирішених сюжетних ліній, особливо походження загадкових кілець і те, що чекає на організацію «Десять кілець» з новим керівництвом. У сиквелі, мабуть, будуть надані відповіді на ці запитання. «Шан-Чі 2» також, ймовірно, продовжить традицію першого фільму і запропонує хореографії бойових сцен, що поєднують сучасний стиль з посиланнями до класичних фільмів.

«Жінка-павук» – без даты

Джекпот дата выхода

«Жінка-павук» задуманий як спін-офф мультфільму «Людина-павук: Крізь Всесвіт». Проект спрямований на створення повністю жіночого проекту про Людину-павука в анімаційному Всесвіті Павуків від Sony. За наявною інформацією, Гвен Стейсі в ролі Гвен-павук повернеться разом із Жінкою-павук та Шовком, вона ж Сінді Мун. Бек Сміт розпочав написання сценарію, хоча про проект поки що відомо дуже мало.

«Джекпот» – без дати

Женщина-паук дата выхода

«Джекпот» був анонсований у 2020 році за участю Марка Гаггенхайма у ролі сценариста. Джекпот – це псевдонім, який використовується двома персонажами у коміксах Marvel. Одна з них – Сара Ерет, вчений у дочірній компанії Oscorp, ДНК якої змінюється через вірус. Не бажаючи ставати супергероєм, Сара передає звання Алані Джобсон, яка отримує надздібності за допомогою гормону росту мутантів. У обох персонажів трагічні історії, пов’язані з їхніми силами та відповідальністю, і будь-яка з них може стати захоплюючим героєм на екрані.

«Гіпно-Хастлер» – без дати

Гипно-Хастлер дата выхода

У грудні 2022 року Дональд Гловер оголосив, що він продюсуватиме і зніматиметься у фільмі, який відбудеться в рамках Всесвіту Людини-павука від Sony. Проект буде зосереджений на Гіпно-Хастлері, маловідомому лиходії з коміксів Marvel. Сценарій буде написаний Майлсом Мерфі, сином Едді Мерфі. У коміксах Гіпно-Хастлер контролює інших за допомогою своєї гіпнотичної гітари, що може бути цікаво адаптовано на великому екрані.

Дата виходу всіх майбутніх серіалів Марвел 2023-2026

«Таємне вторгнення» – 21 червня, 2023

Секретное вторжение дата выхода

Як наслідок поворотів сюжету, розпочатих у фільмі «Капітан Марвел», «Таємне вторгнення» слідує за Ніком Ф’юрі та лідером Крії, Талосом, у їхніх спробах протистояти кріійському повстанню на Землі. Засмучені невдачею Керол Денверс та Ніка Ф’юрі у пошуках нового рідного світу, група кріійців вирішує проникнути на Землю та взяти її під свій контроль. З атмосферою шпигунського трилера, «Таємне вторгнення» розвине повернення Ніка Ф’юрі в Кіновсесвіті Марвел для фільму «Марвели». Крім того, в акторському складі також присутні Кобі Смолдерс у ролі Марії Хілл, Емілія Кларк у ролі Джіах, Олівія Колман у ролі Соні Фолсуорт, Кінгслі Бен-Адір у ролі Гравіка, Дон Чідл у ролі Джеймса Роудса, Мартін Фріман у ролі Еверетта Росса інші.

«Локі» (2 сезон) – 6 жовтня, 2023

2 сезон «Локи»: Детали сюжета

«Локі», перший сезон якого отримав одну з найпозитивніших оцінок у рамках 4 Фази Кіновсесвіту Marvel, отримає продовження у другому сезоні. І хоча перший сезон «Локі» завершився тим, що герой опинився в Альтернативній реальності з Мобіусом, який не впізнав його, у другому сезоні на нас чекає об’єднання агента TVA з богом Хаоса. У сцені після титрів фільму «Людина-Мураха та Оса: Квантоманія» Локі та Мобіус побачили Канга-варіанта Віктора Таймлі у минулому, що означає, що серіал знову зіштовхне своїх героїв з головним лиходієм Мультивсесвіту.

«Ехо» – 29 листопада, 2023

1 сезон «Эхо»: Дата выхода

«Эхо» стане першим серіалом у Кінематографічному всесвіті Marvel, всі епізоди якого будуть випущені одночасно. Эхо вперше з’явилася в живому виконанні як другорядний антагоніст у серіалі «Соколине Око», але зрештою опинилася в протистоянні зі своїм дядьком Вілсоном Фіском, відомим як Кінгпін, після того, як дізналася, що він убив її батька. У серіалі «Ехо» Майя Лопес повернеться у своє рідне місто, щоб відновити зв’язок зі своїм корінням і усвідомити значення сім’ї та спільноти, якщо вона хоче жити далі. Однак, з появою Вінсента Д’Онофріо у ролі Кінгпіна та Чарлі Кокса у ролі Метта Мердока, наслідки її дій у Нью-Йорку, безумовно, переслідуватимуть її.

Інші серіали Марвел без дати

  • «Аґата: Ковен хаосу» – 2023
  • «X-Men ’97» – 2023
  • «А що як…?» (2 сезон) – 2023-2024
  • «Залізне серце» – 2024
  • «Людина-павук: Рік перший» – 2024
  • «Зомбі Marvel» – 2024
  • «Диво-чоловік» – 2024
  • «Шибайголова: Народжений знову» – 2024
  • Безіменний серіал про Ваканду – у розробці, дата виходу невідома
25/05/2023

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *