в сериале ванда вижн может появиться ртуть

Ми вже давно знаємо, що студія Марвел шукали двох восьмирічних хлопчиків для серіалу «Ванда/Віжн», які, швидше за все, будуть грати дітей близнюків Ванду і Віжена; Віккан і Спід. Нещодавно в мережі з’явився аудіозапис прослуховування, і він здався нам дуже цікавим.

Деніел Ріхтман знайшов аудіозапис одного з прослуховувань, і він досить цікавий. Дитина розповідає про Хеллоуїн, який, як ми знаємо, знімали для «Ванда/Віжн», а потім він згадує свого «дядька».

Це досить цікаво, тому що недавно Аарон Тейлор-Джонсон досить невпевнено розповідав новинному сайту Screenrant, що не планує повертатися в КВМ:

Звичайно ж я можу отримати пропозицію і повернутися у всесвіт Marvel, як це було протягом багатьох років. Я також знаю платформу Disney + і всі серіали, які там вийдуть, я підтримую зв’язок з багатьма акторами. Я маю на увазі, я думаю, що можна з упевненістю сказати, що немає, я не збираюся … не буде ніякого повернення мене або Ртуті найближчим часом.

Часто подібні аудіозаписи прослуховувань просто містять загальну інформацію, але згадка Хеллоуїна досить специфічна для «Ванда/Віжн», оскільки це було саме те, що було видно на злитих в мережу зйомках серіалу. Так що згадка про їх дядька може бути просто випадковістю, яку вони додали на прослуховуванні, або в серіалі нас чекає великий сюрприз.

07/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *