В Доктор Стрэндж 2 может появиться Том Круз

Давним-давно, ще до того як Блейд та перший фільм про Людей Ікс вивели Marvel на великий екран, журнал коміксів Wizard робив фанатські ролики для можливих бойовиків за коміксами Marvel.

Одним з найбільш поширених та популярних персонажів можливих кастингів був Том Круз в ролі Залізної Людини. Це майже стало реальністю в 1998 році, коли Круз захотів спродюсували й знятися у фільмі «Залізна Людина». Очевидно, що в поточному Всесвіті історія склалася зовсім інакше, а що якщо говорити про інший?

Ми вже знаємо, що в «Доктор Стрендж у мультивсесвіті божевілля» будуть представлені альтернативні версії існуючих героїв КВМ з іншого Всесвіту, але тепер з’явилися чутки про досить цікаву ідею.

За словами Деніела Ріхтмана, Marvel подумують показати у фільмі кілька неймовірних сцен; і в одній з них, очевидно, покажуть Залізну Людину з альтернативного Всесвіту, а зіграє його Том Круз.

Звичайно, це буде всього лише епізодична роль, так як було б досить шалено повернути Залізну Людини у Всесвіт 616 КВМ та дозволити Тому Крузу грати його, але це була б дуже крута данина фанатам минулого, їх бажанням і тому фільму «Залізна людина» 1998 року , який так і не вийшов.

21/09/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *