В сериале локи нам покажут чаровницу

Ще в лютому ми публікували статтю про те, що довгоочікуваний дебют Чарівниці в КВМ може статися в серілі «Локі» на Disney +. Новина була заснована як на кастингах які проводяться студією, так і на чутках які з’являлися зі знімального майданчика. Тепер же з’явився прямий докоз того, що ми найімовірніше побачимо Чарівницю в серіалі.

Джейкоб, власник DiscussingFilm, знайшов запис на IMDB Pro, який містив інформацію про те, що хтось зіграв «молоду Сільвію» в серіалі:

IMDB Pro відрізняється від звичайного IMDB (який може редагувати майже кожен) і є версією сервісу, в яку можуть вносити зміни тільки перевірені люди. А це означає, що якщо хтось дійсно зіграв роль «молодий Сільвії», ми побачимо її в серіалі.

Найімовірніше Чарівницю, також відому як Сільвія Лаштон, згідно кастингу, зіграє актриса, яка покаже нам її в молоді роки, коли вона тільки стала цим персонажем. Що стосується дорослої Чарівниці, то нам просто потрібно почекати і подивитися, чи не з’явиться якої-небудь нової інформації про акторів, які могли б її зіграти.

04/03/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *