Колосс будет помогать Людям Икс сражаться с Матушкой Россией

Люди Ікс дізналися що два їх заклятих ворога підтримуються росіянами. Чи вступить Колос в команду і оголосить війну своїй батьківщині?

З тих пір як Чарльз Ксав’єр заснував Кракоа як суверенну націю-мутантів, Люди Ікс вийшли на геополітичну арену і змусили світ звернути на них увагу. Завдяки експорту лікарських квітів Кракоа вони заробили величезний капітал і врятували безліч життів. Але поява такої країни призвела також до створення чорного ринку, на якому мутанти торгували наркотиками, і кільком ворожим країнам, які відмовляються визнавати Кракоа як рівних. У прийдешньому коміксі «X-Force #11» Люди Ікс готуються до битви з Росією, і Звір закликає Колоса захистити свою нову батьківщину від старої.

В перезапуску всієї франшизи «Люди Ікс» в «Dawn of X», нація Кракоа заснувала нову команду X-Force як «Мутанти ЦРУ». Під керівництвом Звіра команда розслідує загрози, які представляють інші країни уряду Кракоа, включаючи Ксено, таємничу організацію проти мутантів, яка викрала шкіру Доміно з метою вивчення її сил, і Квітковий картель, контрабандитську організацію, яка краде кракоанську медицину і синтезує її в наркотики.

Згідно історії коміксів Marvel, робота Росомахи з розслідування Квіткового картелю привела до погіршення зв’язків з Росією. І тепер країна відмовилася від співпраці з Кракоа, активно працює з їх недругами, а Людей-Ікс вважає своїми ворогами. Звір відразу ж вважає за необхідне залучити на свою сторону мутанта, який буде знайомий з їх новим ворогом. На обкладинці нового коміксу зображений Колос, який бореться з Червоним Омегою, вбивцею суперсолдатом пов’язаним з російським урядом.

Колосс будет помогать Людям Икс сражаться с Матушкой Россией комикс X-Force 11

У Колоса була епізодична роль в недавньому коміксі «X-Force #7», але він ще не приєднався до команди, вважаючи за краще спокійне життя ніж постійні битви. З часу своєї першої появи в «Людях Ікс», гігантський Колос був показаний як фермер, який використовував свою броню з органічної сталі для сільськогосподарських робіт. Петро Распутін, він же Колос, сприймав бій як необхідну, але хворобливу жертву, а не як спосіб життя.

«X-Force #11» вийде 13 травня 2020 року.

25/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *