Марвел не планируют переносить съемки сериала Соколиный глаз

За останні кілька місяців ходило дуже багато чуток про зйомки серіалу «Соколине Око» для Disney +, аж до чуток про його скасування. Основною причиною їх появи стало те, що студія досі не оголосила дату початку зйомок.

Найчастіше новинні сайти збирають інформацію про зйомки з виробничих матеріалів або від людей, що знаходяться безпосередньо на місцях зйомок, які не обов’язково мають пряме відношення до виробництва серіалу, але жоден з подібних каналів не можна вважати надійним на всі 100%.

Для тих хто не знає, виробничі матеріали це документи, які кіностудія розсилає в агентства з інформацією про виробництво, наприклад, про те, хто буде проводити зйомки, яка локація потрібна або повідомлення про кастинги. У більшості великих сайтів є джерела, які дають їм доступ до подібних матеріалів. Наприклад, через подібні зливи інформації про кастинги Marvel Studios завжди дуже розпливчаста, містить тільки загальний опис, віковий діапазон і кодове ім’я персонажа. Часто в виробничих матеріалах також міститься дата початку зйомок серіалу, але її може і не бути. Але навіть якщо дата присутня, вона може змінитися через кілька тижнів в оновлених матеріалах або взагалі зникнути з них. Ось чому вони також не можуть стати абсолютно достовірним джерелом інформації.

Крім перерахованих вище джерел, можуть ще наймати людей які шпигують за знімальними майданчиками, щоб отримати фотографії знаменитостей зі зйомок. У таких людей зазвичай налагоджені контакти зі знімальною групою або навіть з підрядниками, які можуть знати якісь подбробності про те, що Марвел дійсно планують знімати. Але знову ж таки, жоден з них не може бути на 100% точним. Єдиний спосіб точно дізнатися коли щось знімається, це офіційна інформація від студії, яка найчастіше просто заперечує будь-які питання, щоб зберегти секретність, або у когось безпосередньо пов’язаного зі знімальним процесом.

За останні пару тижнів, коли стало відомо трохи більше про «Соколине око», численні джерела, безпосередньо пов’язані зі зйомками серіалу, повідомили, що його почнуть знімати десь в липні. Правда не кажуть коли саме в липні це станеться, на початку, в середині або наприкінці. До того ж, є ще фактори, які необхідно вирішити, наприклад кастинг Кейт Бішоп. Але на даний момент інформація про перенесення серіалу не з’являлася. До того ж, Хасбро підтвердили, що серіал вийде в 2021 році.

Ці події підтверджують заяву студії Дісней, що зйомки серіалу почнуться вчасно, а Marvel Studios активно працюють над пошуками актриси на роль Кейт Бішоп щоб зберегти анонсовану дату виходу. Ми хотіли б дізнатися хоч трохи про кастинг і зйомках серіалу, але Марвел добре справляються з секретністю, як у випадку і з «Шан-Чі та легенда десяти кілець», який вже майже місяць знімається в Австралії, а офіційно відомо тільки про трьох акторів, які з’являться у фільмі.

29/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *