кто сыграет кейт бишоп

Кастинги на роль Кейт Бішоп в серіалі «Соколине Око» все ще не закінчені

На цьому тижні ми вам вже розповідали, що брат Клінта Бартона можливо з’явиться в серіалі «Соколине Око» на Disney +, а зараз ми вам розповімо про Кейт Бішоп.

По-перше, Гейлі Стайнфільд як і раніше залишається для Марвел найкращим претендентом на роль Кейт Бішоп. В цьому ніхто не сумнівається. Але, як ви знаєте, зараз вона знімається в серіалі «Дікінсон» від Apple. А оскільки дату релізу серіалу «Соколине Око» не переносили, Марвел терміново потрібно знайти актрису на роль Кейт. Це означає, що вони знову стартували кастинги на випадок якщо Гейлі Стайнфільд не зможе знятися в серіалі.

З надійних джерел відомо, що Marvel вже призначили проби декільком актрисам. Імена поки невідомі, але обидві раніше знімалися в кіно, одна з них навіть знімалась в високобюджетному науково-фантастичному фільмі декілька років назад.

Нагадаємо ще раз, ми не говоримо про те, що Гейлі знімають з ролі Кейт Бішоп в серіалі, а тільки про те, що Marvel хочуть знайти запасний варіант, щоб «Соколине Око» вийшов вчасно.

Tags: No tags

Добавить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные поля помечены *