кто будет режиссером Доктор Стрэндж В мультивселенной безумия

В умовах пандемії коронавіруса, будь-які дрібні новини щодо коміксів миттєво розлітаються по всьому Інтернету як ніколи раніше.

Незважаючи на скасування виступів на конвенціях щодо зйомок «Доктор Стрендж у мультивсесвіті божевілля» в останні пару місяців, сьогодні вийшла новина про те, що Сем Реймі розповів, що продовжує працювати над фільмом.

Ось що він розповів в інтерв’ю з журналістами ComicBook.com:

У дитинстві мені подобався Доктор Стрендж, але він завжди був після Людини-павука і Бетмена. Я б навіть сказав, що для мене він знаходиться на п’ятому місці серед найсильніших персонажів коміксів. Він був дуже оригінальним персонажем, але коли він з’явився в «Людина-павук: Далеко від дому», я навіть не підозрював, що коли-небудь буду причетний до фільмів про Доктора Стренджа. Мені навіть хотілося б, щоб я вже тоді знав про це, тоді, можливо, я б навіть дещо змінив в сюжеті.

Ми думаємо, що після того як почнуться зйомки фільму і з’являться фото зі знімальних майданчиків, ми отримаємо ще більше підтверджень того, що Сем Реймі дійсно знімає новий фільм «Доктор Стрендж: В мультивселенной божевілля».

15/04/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *