Сокол лично просил Старк Индастриз улучшить его броню

Після подій «Перший месник: Друга війна» з’ясувалося, що Сем Вілсон, він же Сокіл, особисто звернувся до Старк Індастріз за оновленням своєї броні. Дебютувавши в першому фільмі КВМ від Джо та Ентоні Руссо в 2014 році в ролі нового друга Стіва Роджерса, Сокіл залишався вірним союзником Капітану Америці до виходу останнього на пенсію в «Месники: Завершення».

Після їх першої спільної місії з Капітаном Америка та Чорною Вдовою, що знищили просочений Гідрою Щ.И.Т. в «Другій війні», Сокіл офіційно став членом нової команди Месників в «Месники: Ера Альтрона». Наступною його появою став фільм «Перший месник: Протистояння», де він дебютував в оновленому костюмі з крилами.

За минулі роки між фільмами в його костюм й озброєння були внесені значні поліпшення, що має сенс, враховуючи, що він став Месником. Але як виявилося, ще до того як він приєднався до команди, він уже знав, що йому необхідно нове спорядження, що й спонукало його звернутися за допомогою в Старк Індастріз.

У недавно випущених «Файлах Ваканди» з’ясовується, що Сем особисто звернувся до компанії Тоні Старка в надії, що вони зможуть допомогти йому з його обладунками. До книги входить лист Сокола, в якому він розповідає про ситуацію в яку потрапив й пояснює чому він так потребує оновлення броні.

Чем сильная броня Сокола

Мій літальний костюм з Форту-Мід в цей раз виручив мене, але технологія сильно застаріла. Прийшов час оновити його. Почнемо з крил. Коли ці штуки розлітаються на частини в повітрі, я безсилий. Вони повинні витримувати більший урон. Може можна використати вуглецево-полімерне волокно, як в костюмі Кепа? Я чув, що цей матеріал добре поєднує жорсткість та гнучкість. А окуляри для польоту можуть захистити мої очі лише від сонця та вітру.

Грунтуючись на останніх кількох місіях, мені потрібні більш просунуті окуляри. Мені потрібно щось, що дало б мені широкий огляд поля битви. Як щодо додавання поліпшеної оптики для визначення цілей на великих відстанях? Також було б непогано мати який-небудь пристрій спостереження, який я міг би відправити у бій перш ніж прилечу туди сам. Як тільки я нападаю, я стаю вразливим. На відміну від всіх куленепробивних та невразливих Месниках в команді, я всього лише звичайна людина.

Читаючи лист стає ясно, що Сем знав, що йому потрібно після декількох місій з Капітаном Америкою, який отримав фізичні поліпшення завдяки сироватці суперсолдата. Незважаючи на те, що Сокіл досить сильний та тренований завдяки багаторічному стажу, він також зрозумів, що герої КВМ мають справу з набагато більш небезпечними загрозами й що йому потрібно бути добре екіпірованим, якщо він дійсно хоче бути ефективним бійцем. У книзі не уточнюється чи отримав Сем будь-яку відповідь від Старк Індастріз, але з огляду на те що він приєднався до Месників з новим обладнанням під час їхньої місії в Лагосі під час «Протистояння», є ймовірність, що він отримав позитивну відповідь на свої запити.

27/10/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *