Какие персонажи Марвел заслуживают своего сольного фильма

Кінематографічний Всесвіт Марвел може розширюватися практично нескінченно, і показати нам самих різних персонажів.

Наразі майже всі старі персонажі Marvel Comics були висвітлені в фільмах або серіалах, але всесвіт коміксів Марвел містить ще безліч популярних персонажів, які мають право потрапити на великий екран. Кінематографічний Всесвіт Марвел, завдяки своїм колегами з Fox і Sony, створив успішні фільми про Месників, Людях Ікс, різних Спайдерменів і постійно поповнюється новими фільмами і перезавантаженнями. Проте, за кадром залишається безліч персонажів з коміксів Marvel, які заслуговує того, щоб отримати свій власний фільм.

Справа в тому, що Marvel Studios працюють мов величезна лава баскетбольної команди з нескінченною кількістю запасних гравців. Кожен персонаж подобається певній групі фанатів. Частина персонажів пов’язані юридичними спорами. Деякі лиходії. Деяких легко сплутати з іншими вигаданими персонажами. Але, як довели «Вартові Галактики», навіть маловідомі супергерої можуть стати улюбленцями публіки. Ось кілька персонажів Marvel, які могли б зіграти головну роль в своїх власних історіях на великому екрані:

Галактус – Galactus

кто такой Галактус марвел

Галактус – це космічний лиходій (іноді антигерой), вісник апокаліпсису і персонаж який заслуговує сольного фільму. Його жага до поглинанню планет є наслідком як неосяжного вічного голоду, так і нескінченною місією з підтримки балансу у всесвіті. Його антагоністами є Целестіали, величезні титани більше нього самого, а також інші мешканці Всесвіту Марвел. Його нескінченна самотня одіссея дозволила йому знищити величезну кількість інопланетних цивілізацій, перш ніж він наблизився до Землі намір покінчити з нею. Раніше він з’являвся в одному з фільмів за коміксами Марвел, а саме «Фантастична четвірка 2: Вторгнення Срібного серфера» в 2007 році.

Іскра – Dazzler

кто такая Ослепительная марвел

В КВМ ще немає справжнього мюзиклу, але поп-зірка-мутант Іска вже знялася в камео в двох фільмах про Людей Ікс. Елісон Блер є подорожуючим музикантом і знаменитістю, супер силою якої є захоплюючі візуальні ефекти і голограми. Хоч студія і хотіла зняти серіал «Тигра та Іскра», пізніше з’явилися новини про його скасування.

Карма – Karma

кто такая Карма марвел

У фільмі «Нові мутанти» явно не вистачає Карми, адже саме вона була їх співзасновником. Карма володіє емпатичних силами і здатністю управління розумом, щось в дусі 1 сезону серіалу «Джессіка Джонс».

Майлз Моралес – Miles Morales

кто такой Майлз Моралес марвел

Ім’я героя може викликати невелику плутанину, але, можливо, аудиторія адаптується. Майлз Моралес, він же Людина-павук, містить в собі величезну кількість Павуків з усіх всесвітів де є свій Людина-павук. А з огляду на його тривалу популярність серед фанатів він може стати відмінним кадидатом для створення сольного фільму.

Белая Тигрица – White Tiger

кто такая Белая Тигрица марвел

Біла Тигриця являє собою нічну вуличну месницю в дусі Чорної Пантери і Шибайголови, також є одним з порівняно небагатьох латиноамериканських супергероїв Marvel. Але концептуальне схожість з Чорної пантерою може створити кілька проблем, пов’язаних з костюмами персонажа, але не більше. Яскравим прикладом можна вважати фільм «Месники», в якому є «Людина-мураха», «Людина-павук», «Чорна вдова» і «Чорна пантера» костюми яких дуже схожі.

Шовк – Silk

кто такая Шелк марвел

Шовк, також відома як Сінді Мун, є азіатсько-американським людиною-павуком, чиє походження було пов’язано з багаторічною соціальною ізоляцією. Вона є лише одним з персонажів в правильно заплутаній павутині проектів Sony Pictures щодо Всесвіту Людини-павука, які знаходяться на неясній стадії розробки під керівництвом продюсера Емі Паскаль. Для появи Шовка на великих екранах має бути виконано кілька умов:

  • а) фільми «Веном» і «Морбіус» повинні стати успішними;
  • б) права на використання Людини-павука залишаться у студії.

Тільки тоді ми зможемо побачити нові фільми зі Спайдерменом, де з’являться його канонічні лиходії, в числі яких знаходиться і Шовк. ”

Ікс-23 – X-23

кто такая Икс-23 марвел

Дафні Кін, яка зіграла Х-23 у фільмі «Логан», показала нам майстерно продуману варіацію історій коміксів за участю Лори Кінні (Ікс-23). Будь-який шанувальник коміксів може помітити, що фільми пов’язані з Росомахою, завжди є захоплюючою подією, а режисер «Логана» Джеймс Менголда вже згадував про можливу появу сольного фільму про Лорі Кінні. Як і Логан, X-23 має схожу історією появи, смертоносні кігті і звички Берсерка, які затьмарюють її розум під час сутичок з кимось.

Жінка невидимка – Invisible Woman

кто такая Женщина невидимка марвел

Якщо з’явиться новий фільм «Жінка невидимка», чому б не продовжити історію «Фантастичної четвірки», щоб розповісти про одного з учасників команди. Величезна ментальна сила і здатності роблять Сьюзан Шторм досить цікавим персонажем для появи в КВМ.

07/04/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *