Бэтмен и Женщина-кошка стали парой

Том Кінг розповів про свій майбутній комікс «Бетмен / Жінка-кішка», розкривши, що він буде охоплювати все життя героїв, з моменту зустрічі і до самої смерті.

Бетмен і Жінка-кішка одні з найбільш знакових пар в коміксах, а за їх злетами і падіннями спостерігали мільйони фанатів. У коміксі «Бетмен / Жінка-кішка» відносини між Брюсом і Селін будуть детально вивчені. DC Comics оголосили про міні-коміксі «Бетмен / Жінка-кішка» від Тома Кінга і Клея Манна після того, як цикл коміксів з 85 історій про Бетмена буде припинений. Нам розкажуть про відносини Брюса Уейна і Селіни Кайл і поставлять крапку в їх історії.

комикс Бэтмен и Женщина-кошка

Кінг розказав, що надихався коміксом Batman Annual # 2, де був показаний перший і останній поцілунок Бетмена і Кішки і назвав свій комікс «абсолютно не схожим» на історії про Бетмена.

З огляду на те, що в основу коміксу закладені відносини Брюса і Селіни протягом тривалого періоду часу, можна з упевненістю припустити, що в ньому будуть розповідатися як хороші, так і погані моменти їх любовної історії.

когда выйдет комикс Batman/Catwoman

Чи отримають Бетмен і Жінка-кішка свій щасливий кінець, якого заслуговують обидва персонажі? Це залишається невідомим. Ми з нетерпінням будемо чекати виходу цього комікса щоб побачити цю захоплюючу історію.

09/02/2020

Один коментар

  1. Nastya -

    Благаю, скажіть, де можна купити цей шедевр?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *