фильм Бэтмен готов только на 25%

Режисер Метт Рівз розповів, що «Бетмен» зняли тільки на 25%, перш ніж виробництво фільму було зупинено через коронавірус.

«Бетмен» лише один з багатьох проектів, які припинили знімати минулого місяця через пандемію коронавіруса. Орієнтовно намічений на червень 2021 року «Бетмен» повинен був стати сольним проектом для Хрестоносця в плащі Бена Аффлека до того, як актор пішов з Розширеного всесвіту DC. Його місце займе Роберт Паттінсон, як більш молода версія Темного лицаря, при цьому не переглядаючи його історію становлення.

З урахуванням того, що виробництво навряд чи відновиться до травня (і навіть зараз це здається надмірно оптимістичним), аналітики прогнозують, що «Бетмен» буде перенесено на 2022 рік. Зйомки фільму почалися лише на початку цього року, тому попереду ще багато роботи, перш ніж матеріал буде переданий в постпродакшн.

В інтерв’ю Deadline, Рівз підтвердив, що існуючі 25% відзнятого матеріалу нового «Бетмена» зараз редагуються, поки знімальна команда не може приступити до решти 75%.

фото со съемок нового Бэтмена

Судячи з коментарів Рівза, цілком ймовірно, що реліз «Бетмена» дійсно перенесуть на кінець 2021 або навіть на 2022 рік.

11/04/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *