что такое #RestoreTheSnyderVerse

Після дебюту «Ліги Справедливості» Зака Снайдера почалася нова кампанія #RestoreTheSnyderVerse, яка зібрала понад 1 мільйон твітів.

Одна з найбільш легендарних режисерських версій всіх часів, «Ліга Справедливості» Зака Снайдера, нарешті вийшла на HBO Max і інших потокових сервісів по всьому світу 18 березня 2021 року. Початкові відгуки про фільм були в основному позитивним, і з моменту виходу він отримав досить позитивний відгук у глядачів і критиків.

Вся концепція «Ліги Справедливості» Снайдера народилася через нові зйомки і разючу відмінністю версії 2017 року з тим, що хотів зняти Снайдер. Протягом наступних двох з половиною років заклики до випуску оригінальної версії Снайдера ставали все більш гучними і повсюдними. 20 травня 2020 було офіційно оголошено, що версія Снайдера дебютує на HBO Max, і Снайдеру також вдалося провести останню серію додаткових зйомок минулої осені, перш ніж фільм був остаточно випущений 18 березня, і, судячи з відгуків, багато хто по всьому світу хочуть побачити як буде розвиватися історія Кіновсесвіту DC після захоплюючого фіналу «Лицаря Жаху».

Расширенная Вселенная DC будет более взаимосвязанной

Нова кампанія в соціальних мережах з хештегом #RestoreTheSnyderVerse зібрала більше 1 мільйона твітів, як повідомляє аккаунт Discussing Film в Twitter. Хоча ентузіазм в соціальних мережах з приводу фільмів в безперервності Снайдера почав проявлятися, як тільки люди почали дивитися версію Снайдера, нова кампанія також стратовала в п’ятирічну річницю попереднього фільму Снайдера по Кіновсесвіту DC, «Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості». Кампанію також підтримав Рей Фішер (Кіборг).

Це далеко не перший випадок, коли фанати фільмів Снайдера використовують соціальні мережі. Кампанія в Твіттері 17 листопада 2019 року, в дворічну річницю виходу «Ліги Справедливості», була настільки ж масштабною: Фішер, Бен Аффлек і Галь Гадот приєдналися до багатьох інших знаменитостей. Однією з багатьох причин появи кампанії стало те, що Warner Bros. повідомили про відсутність інтересу до подальшого розвитку запланованої арки Снайдера з п’яти фільмів.

У недавньому інтерв’ю генеральний директор Warner Bros., Енн Сарнофф, заявила, що версія Снайдера є заключною главою трилогії Снайдера, а також заявила, що студія не планує випускати режисерську версію «Загону Самовбивць» Девіда Ейера. Очевидно, що кампанія #RestoreTheSnyderVerse доводить, що інтерес з приводу планів Снайдера не згас і, якщо вже на те пішло, значно виріс з моменту виходу Снайдер Кат. Питання в тому, чи змінять свою думку Warner Bros.?

Очевидно, що ще занадто рано говорити про те, чи принесуть зусилля фанатів Снайдера ті ж плоди, що і поштовх для Версії Снайдер, і чи погодяться Warner Bros. створити несолько нових фільмів Кіновсесвіту DC. До того ж вищезгадана дворічна ювілейна кампанія була одним з найважливіших вирішальних чинників в просуванні проекту Снайдера, але тепер всі проекти Всесвіту DC будуть пов’язані в єдиний Мультивсесвіт, а це означає, що шансів для появи версії Снайдер досить мало.

27/03/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *