Зак Снайдер больше не хочет снимать фильмы по комиксам

Зак Снайдер розповів, що він не зацікавлений в створенні нових адаптацій коміксів в даний момент, але назвав кілька, які він хотів би екранізувати.

Режисер щойно випустив свою версію фільму Кіновсесвіту DC, який вийшов ще в 2017 року. Після багатьох років фанатських кампаній, чотиригодинна версія «Ліги справедливості» Зака Снайдера стала хітом на HBO Max на цьому тижні, але Warner Bros. натякнули, що це кінець для режисера і його роботі над Кіновсесвітом DC. Вони підтвердили, що версія «Ліги справедливості» 2017 року є канонічною, і не висловили жодного інтересу до ідей режисера для продовження фільму.

Однак до «Ліги справедливості» Снайдер роками був повністю поглинений адаптаціями коміксів і графічних новел. Режисер прославився своїм рімейком 2004 року «Світанок мерців», перш ніж адаптував графічний роман «300 Спартанців». Снайдер створив відому адаптацію графічного роману «Хранителі», перш ніж приступити до своєї багаторічної роботи над Кіновсесвітом DC. Режисер зняв три фільми по Всесвіту DC, в тому числі «Людина зі сталі», «Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості» та «Ліга справедливості». Він також був продюсером фільмів «Диво-жінка», «Диво-жінка: 1984», «Загін самогубців», «Аквамен» і двох майбутніх фільмів Кіновсесвіту DC, «Загін самогубців» та «Флеш».

Зак Снайдер устал снимать фильмы по комиксам

Хоча Снайдер, можливо, вже покінчив з адаптаціями коміксів. Режисер розповів Deadline, що, хоча є ще кілька адаптацій коміксів, якими він був би готовий зайнятися, в тому числі «Повернення темного лицаря» Френка Міллера, він ще не впевнений, чи хоче він повернутися в цей світ. Снайдер додав, що йому хочеться зосередитися на інших проектах і фільмі, який він тільки що закінчив, і що на даний момент у нього немає бажання братися за ще один.

Добре, дивіться, є кілька коміксів, які мені подобаються, і є комікси, які я люблю, розумієте? Я завжди хотів зняти «Повернення Темного лицаря» Френка Міллера і ще парочку, але поки не знаю. Я просто … я дуже задоволений нашою роботою, фільмом, який ми тільки що закінчили, але я хочу сказати, що у мене немає такого гарячого бажання знімати ще один фільм за коміксами.

Снайдер вже планує зайнятися декількома проектами після «Ліги Справедливості». Перш за все, це його повернення в жанр зомбі з «Армією мерців». Цей фільм буде розповідати про групу найманців, які намагаються пограбувати казино під час епідемії вірусу. Він також є продюсером приквела до цього фільму і працює над аніме-фільмом для Netflix. Що стосується будь-яких інших проектів, у Снайдера, схоже, є повний карт-бланш.

Снайдер висловив зацікавленість в адаптації роману Айн Ренд «Джерело», але каже, що нинішній політичний клімат затримує роботу над цим проектом. Режисер також представив дослідження міфології короля Артура в якості потенційного продовження «Армії мертвих», але зараз все це здається домислом. Що б не вибрав Зак Снайдер, у нього буде легіон фанатів, які з нетерпінням чекають яким буде його продовження Ліги справедливості, і тепер, коли він вільний від обмежень франчайзингового кіновиробництва, здається, що можливості безмежні.

20/03/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *