Лига Справедливости стала популярнее чем Чудо-женщина 1984

«Ліга Справедливості» Зака Снайдера, через три дні після довгоочікуваного виходу на HBO Max, користується великим попитом, навіть більше ніж «Диво-жінка: 1984».

Обидва фільми DC опинилися в унікальному становищі, коли вийшли в останні кілька місяців. «Диво-жінка: 1984» зіткнулася з безліччю затримок на шляху до кінотеатрів, і вона стала першим фільмом Warner Bros., який вийшов на HBO Max і в кінотеатрах в той же день. Це було досить спірним рішенням для студії, але воно сповна окупилося завдяки HBO Max, на якому налічується близько 40 мільйонів передплатників.

«Ліга Справедливості» Зака Снайдера теж створювалася роками. Те, що почалося як фан-кампанія після провальної версії 2017 року, перетворилося в реальність, коли в травні 2020 року Warner Bros. оголосили, що Снайдер зможе втілити своє початкове бачення. Минулого тижня фільм Снайдера нарешті вийшов на HBO Max, і відгуки до чотиригодинного фільму були краще, ніж критична реакція на версію Джосса Уідона.

Лига Справедливости Снайдера стала популярнее чем Чудо-женщина 1984

Перегляди привели до величезного успіху «Ліги справедливості» Зака Снайдера, коли телеканал TV Time повідомив, що фільм «Снайдер Кат» став найпопулярнішим фільмом після його виходу. Вони також поділилися інформацією про те, що його дивилися на 35% більше, ніж «Диво-жінку: 1984». Версія Снайдера також виявилася популярнішою ніж «Годзилла проти Конга» і «Мортал Комбат», два гучних релізи, які вийдуть на HBO Max в найближчі тижні.

«Ліга Справедливості» Зака Снайдера, схоже, перевершила всі очікування. Мало того, що давні шанувальники Кіновсесвіту DC дивляться фільм, він має величезний успіх і у глядачів далеких від коміксів завдяки галасу навколо цього релізу. Але якщо порівнювати з рейтингами, а не аудиторією, то «Ліга справедливості» Зака Снайдера та «Диво-жінка: 1984» не так вже й далекі один від одного, займаючи 73% і 59% по рейтингу Rotten Tomatoes.

«Ліга Справедливості» Зака Снайдера рекламувалася як неймовірна подія з моменту оголошення про її вихід. Подібний реліз представляє собою безпрецедентний поворот для великої студії, адже не дивлячись на розбіжності з режисером, його версію все одно дозволили випустити. В цілому, режисерські версії не є чимось унікальним для індустрії, але фільм Снайдера придбав міфологічний статус як через оповідання всередині фільму, так і через те, що відбувалося щоб він вийшов.

З іншого боку, «Диво-жінка: 1984» ознаменувала початок експерименту іншого роду, і, хоча його успіх не слід применшувати, їх також важко по-справжньому порівнювати, оскільки вони представляють собою абсолютно різні речі для фанатів, які хочуть побачити на що перетвориться Кіновсесвіт DC.

24/03/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *