Охотник за головами возвращается в DC

Кейт Спенсер, вона ж Мисливець за головами, відома як персонаж, який фігурує в найбільших загадках DC, які вона розкриє в коміксі «Manhunters: the Secret History».

Мисливець за головами є однією з найбільш довгоживучих і прихованих персонажів у всесвіті DC, про якого більшість читачів майже нічого не знають. Але після того, як Кейт була залучена в сюжетну лінію «Event Leviathan» і виявила, що лиходій, який був в минулому Мисливцем за головами, вирішив розкрити всі таємниці минулого Мета-людей.

Ім’я Мисливець за головами використовувалося багатьма героями, історія персонажа почалася в 1940-х роках зі слідчого на ім’я Пол Кірк. Після нього звання передавалося від персонажа до персонажа. Іноді це ім’я носили зовсім незначні для коміксів персонажі: мисливці на велику дичину, клони ніндзя або навіть армія інопланетних роботів. В інших випадках титул «Мисливець за головами» передавався так само, як ім’я Флеша, спочатку Марку Шоу, а потім Кейт Спенсер. Як і Шоу, Спенсер працювала адвокатом, але наділа маску через відсутність справедливості в правовій системі. Кейт вкрала обладнання мисливця зі сховища доказів і використала його щоб змінити поточний стан речей. Її пригоди тривали протягом 38 випусків, що зв’язали її з кросовером «Infinite Crisis» і привели до того, що вона приєдналася до команди «Хижих Пташок». Вона практично була відсутня після перезавантаження «New 52», за винятком появи в серіалі «Стріла» в якості захисника Олівера Куїна.

Охотник за головами комикс Manhunters the Secret History

Анонсований DC комікс «The Secret History # 1», написаний Марком Андреко, творцем Кейт Спенсер, і ілюстрований Ренато Гуедесом. Комікс розповідає про те, що Кейт дізнається, що її попередниця стала лиходієм, який прагне повалити нинішній світовий порядок. На головній обкладинці коміксу зображена Кейт, що стоїть серед осіб минулих Мисливців за людьми, включаючи Шоу в масці, варіацію Пола Кірка, схожого на ніндзя, створеного Уолтом Саймонсон, і одним з мисливців за андроїдами, які були попередниками Корпуса Зелених ліхтарів.

Комікс «Manhunters DC: The Secret History # 1» надійде в продаж 13 травня 2020 року.

19/02/2020

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *