Сериал Болотная тварь будет закрыт после 1 сезона

Хоча герой кіновсесвіту DC, Болотяна істота, отримав нове життя на телеканалі The CW в рамках Всесвіту Стріли, в новому звіті з’явилася інформація, що серіал навряд чи буде продовжений на 2 сезон.

Серіал розповідає про Еббі Аркейн (Крістал Рід), яка повертається в своє рідне місто в Луїзіані щоб досліджувати смертельний вірус який з’явився в болотах. Там вона зустрічає загадкову істоту Болотяну істоту (Дерек Мірс), що живе спогадами вченого Алека Холланда. Серіал позиціонує таємницю болота в якості головного героя, який контролює рослини та має здібності до регенерації щоб захистити своє середовище проживання та світ природи.

Незважаючи на позитивні відгуки, DC Universe раптово скасували серіал незабаром після його прем’єри в квітні 2019 року. Сам молодий стрімінговий сервіс проіснував трохи більше року, а влітку 2020 року було оголошено, що його керівництво перейде на інший новий потоковий сервіс Warner Bros., HBO Max. Тим часом, коли COVID-19 перервав телевиробництво, телеканал The CW, який є домівкою для найуспішнішого на сьогоднішній день Мультивсесвіту DC, почали показувати серіал «Болотяна істота» щоб заповнити прогалини в своєму ефірі.

Хоча «Болотяна істота» користувалася певним успіхом на The CW, TV Line повідомили, що другого сезону, ймовірно, не буде. Вказуючи на те, що ніяких новин давно немає і закінчився термін дії будь-якого контракту з акторами, джерела вказали, що всі ознаки вказують на те, що 2-й сезон не вийде.

почему сериал Болотная Тварь закрыли

Причини скасування серіалу «Болотяна істота» в той час були дещо незрозумілі, деякі припускали, що податкові пільги були скасовані штатом Північна Кароліна, де знімався серіал. Пізніше це було спростовано й повідомлялося про сумніви вищого керівництва в успішності проекту, а також небажання студії платити мільйони за зберігання фізичних матеріалів та реквізиту для серіалу. Хоча президент The CW Марк Педовіц сказав, що він не виключає відновлення серіалу, ймовірно, буде складно провести переговори з вищим керівництвом WB по відродженню давно померлого серіалу.

Ця новина стала останнім цвяхом в труну серіалу, який уже майже два роки не транслюється. Комікси, наповнені жахами, різко відрізнялися від інших проектів Всесвіту DC. Як й з «Фатальним патрулем» від HBO Max, зовсім інша атмосфера «Болотяної істоти» розширила можливості того, як контент про супергероїв може виглядати на маленькому екрані.

Крім того, в той час як Всесвіт стріли (Arrowverse) встановив стандарт для серіалів про супергероїв на телебаченні, успіх «Болотяної істоти» в рейтингах на The CW доводить, що у глядачів є попит до більш похмурих історій, а також до вивчення менш відомих персонажів з канону DC.

14/01/2021

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *